Specjalistyczny Gabinet Psychologiczny mgr Janina Kisielewska-Abugeseisa

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Madalińskiego 5 /2, 30-303 Kraków Dębniki, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)

Informacje

Głównym profilem działalności firmy Specjalistyczny Gabinet Psychologiczny mgr Janina Kisielewska-Abugeseisa jest Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Kraków w województwie małopolskim.
Pracownicy Specjalistyczny Gabinet Psychologiczny mgr Janina Kisielewska-Abugeseisa udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: janinakisielewskaabugeseisa@gmail.com lub telefon: 604 233...
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę Specjalistyczny Gabinet Psychologiczny mgr Janina Kisielewska-Abugeseisa. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:ul. Madalińskiego 5 /2, 30-303 Kraków.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 50.05298N, 19.9283E. [kopiuj]
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy Specjalistyczny Gabinet Psychologiczny mgr Janina Kisielewska-Abugeseisa znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.