Nowińska Agnieszka. Tłumacz przysięgły jęz. angielskiego

Profesjonalne tłumaczenia ustne i pisemne z języka angielskiego

Tłumacze przysięgli
ul. Pietrusińskiego 10D, 30-321 Kraków Dębniki, małopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
602 352 261
Nowińska Agnieszka. Tłumacz przysięgły jęz. angielskiego

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Agnieszka Nowińska i jestem tłumaczem przysięgłym języka angielskiego. W branży tłumaczeń pracuję już od ponad 18 lat, wykonując kompleksowe usługi tłumaczeniowe. Moje biuro tłumaczeń znajduje się w Krakowie.
Produkty i usługi
Jestem magistrem filologii angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego, posiadającym 11-letnie doświadczenie nauczyciela akademickiego. Ukończyłam również podyplomowe studia dla tłumaczy konferencyjnych w Katedrze UNESCO do Badań nad Przekładem i Komunikacja Międzykulturową oraz kurs dla tłumaczy konferencyjnych na University of Leeds sponsorowany przez Parlament Europejski.

Posiadam bogate doświadczenie międzynarodowe, które daje Państwu pewność mojego profesjonalizmu na każdym etapie wykonywania zlecenia.

Moją specjalnością są tłumaczenia z następujących dziedzin: biznes i ekonomia, negocjacje handlowe, prawo handlowe i prawo spółek handlowych, fundusze unijne, kodeks cywilny, kodeks pracy, prawo upadłościowe, ordynacja podatkowa i obrót nieruchomościami. Również tłumaczenia z zakresu zagadnień sztuki, kultury oraz nauki nie są mi obce. Jestem więc tłumaczem o elastycznym i wielostronnym podejściu.

Zlecenia wykonuję w formie:

tłumaczeń pisemnych
tłumaczeń uwierzytelnionych (przysięgłych) ustnych
tłumaczeń uwierzytelnionych pisemnych
tłumaczeń towarzyszących ustnych
tłumaczeń konferencyjnych ustnych

Tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione) pisemne i ustne wykonuję na terenie Krakowa. Oferuję kompleksową pomoc tłumaczeniową w czynnościach urzędowych, sądowych bądź notarialnych, które są przeprowadzane z osobami niewładającymi językiem polskim na odpowiednim poziomie. Tłumaczę również niezbędne dokumenty i dokumentacje.

Mam także doświadczenie tłumaczenia konferencyjnego, w ramach którego podejmuję się tłumaczeń kabinowych symultanicznych, tłumaczeń konsekutywnych i tłumaczeń szeptanych.

Inne typy tłumaczeń pisemnych na życzenie klienta mogę zrealizować w sposób tradycyjny lub przy pomocy elektronicznych środków komunikacji.

Zapewniam terminową realizację powierzonego mi zlecenia i indywidualne podejście do każdej sprawy, z którą Państwo się do mnie zgłaszają.

Z chęcią odpowiem na wszystkie pytania podczas wizyty w biurze w Krakowie lub podczas kontaktu telefonicznego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Kraków

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
J
Jakub
Serdecznie polecam Panią tłumacz. Tłumaczenia na najwyższym poziomie.
N
Natalia
Pani odpowiada natychmiastowo. Bardzo miła i przyjazna. Z prośbą specjalnie przesłała mi skany dokumentów, nawet w PDF. Tłumaczenie tekstu bardzo dokładne i przede wszystkim szybkie. Jestem mega zadowolona i na pewno Polecam na przyszłość.