Waldemar Szwec Altus

Obróbka skrawaniem - wykonywanie elementów metalowych dla przemysłu.

Ślusarze
ul. Walgierza Wdałego 17, 30-398 Kraków Dębniki, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(12) 267 57 60
Adres korespondencyjny
ul. Walgierza Wdałego 17, 30-398 Kraków Dębniki, małopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma Altus ma swoją siedzibę w Krakowie. Specjalizujemy się w obróbce i przetwórstwie stali. Ponadto zajmujemy się też obróbką metali kolorowych oraz tworzyw sztucznych. Nasze produkty służą jako nowoczesne rozwiązania dla przemysłu. Działamy od 2012 roku.
Produkty i usługi
Poruszając się w branży ślusarskie, nie pozostajemy na jednym aspekcie naszej dziedziny. Oferujemy zarówno konstrukcje, jak i meble oraz elementy linii produkcyjnych z metalu, ale zajmujemy się także budowanie pras hydraulicznych oraz narzędzi do przetwórstwa owocowego.

W ramach naszej oferty wykonujemy:

- wózki warsztatowe,
- meble warsztatowe,
- wanny olejowe do maszyn,
- obudowy szaf sterujących,
- podajniki rolkowe.

Ponadto zajmujemy się konstruowaniem i produkcją podstaw i ram maszyn oraz tworzymy osłony i obudowy maszyn. Możemy także wykonać podstawy płyt kontrolnych oraz małe konstrukcje stalowe, a także szafki na narzędzia czy podajniki. Produkujemy także szafy na komputery przemysłowe oraz stoły odkładcze, montażowe czy warsztatowe.

Możemy wykonać wszelkie małe konstrukcje stalowe, w zależności od tego, jakie wymagania ma akurat dany klient. Ponadto zajmujemy się także naprawami i remontami wiertarek. Nieustannie rozwijamy się i systematycznie poszerzamy naszą ofertę tak, by być przygotowanym nawet na najtrudniejsze zadania.

Prowadzimy naszą działalność już od ponad siedmiu lat. Poprzez zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz zaufanie wielu zadowolonych klientów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość naszych usług i wszystkich produktów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń