Wuko-Tech s.c.

Skuteczne pogotowie kanalizacyjne 24H! Błyskawiczna naprawa hydrauliczna.

Usługi wodno-kanalizacyjne
ul. Zagórze 15, 30-398 Kraków Dębniki, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
690 038 690
Może cię zainteresować
Wuko-Tech s.c.

Informacje

Opis działalności
Wuko-Tech to przedsiębiorstwo, którego siedziba mieści się w Chorzowie, na terenie Śląska. Od ponad 10 lat zajmujemy się obsługą techniczną obiektów i nieruchomości w zakresie usług hydraulicznych i kanalizacyjnych. Zapraszamy do współpracy!
Produkty i usługi
Wieloletnie, bogate doświadczenie naszych pracowników to gwarantowana jakość i solidność. Do naszych obowiązków podchodzimy solidnie i z wielkim zaangażowaniem. Każdy nasz pracownik to doskonale przeszkolony fachowiec, który dba o wysokie standardy wykonywanych usług.

Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Dbamy o Państwa komfort. Służymy radą i pomocą na każdym etapie realizacji.


Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który w połączeniu z wiedzą i umiejętnościami umożliwia szybkie i skuteczne działanie. Nasze pogotowie hydrauliczne czynne jest całą dobę.


Oferujemy:

- sieci wodno-kanalizacyjne,
- przyłącza wodno-kanalizacyjne,
- ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji deszczowych.
- przepychanie kanalizacji,
- opróżnianie szamb,
- usługi asenizacyjne.


Działamy głównie na terenie Krakowa, ale obszarami objętymi naszymi usługami są też m.in. Skawina, Chrzanów czy Olkusz. Zaufanie naszych klientów zdobyliśmy dzięki profesjonalizmowi i skuteczności działania.


Dodatkowo oferujemy wynajem minikoparek oraz różnego rodzaju roboty ziemne. Naszą specjalnością jest udrażnianie rur. Podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Likwidujemy każde awarie wodno-kanalizacyjne.


Zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dodatkowe.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
chrzanowski, Kraków, olkuski, oświęcimski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń