Agnieszka Szaradowska Gabinet Psychologii Pozytywnej

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Zamkowa 4 lok. 4, 30-301 Kraków Dębniki, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Telefon
883 975 599

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci. Agnieszka Szaradowska Gabinet Psychologii Pozytywnej ma swoją siedzibę w miejscowości Kraków w województwie małopolskim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Agnieszka Szaradowska Gabinet Psychologii Pozytywnej poprzez email: szaradowska@int.pl lub telefon: 883 975 599 .
Adres wykonywania działalności przez Agnieszka Szaradowska Gabinet Psychologii Pozytywnej to ul. Zamkowa 4 lok. 4, 30-301 Kraków. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Agnieszka Szaradowska Gabinet Psychologii Pozytywnej.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.