Pro-Holding sp. z o.o.

Rozwiązania informatyczne.

Oprogramowanie komputerowe
ul. Eljasza Walerego Radzikowskiego 47D LUB4, 31-315 Kraków małopolskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Pro-Holding sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Firma Pro-Holding specjalizuje się w tworzeniu systemów informatycznych oraz zajmuje się szkoleniami informatycznymi. Działa na terenie Krakowa. Naszą dewizą jest rzetelna realizacja zawartych umów, którą cechuje wysoki poziom techniczny i merytoryczny.
Produkty i usługi
Jesteśmy firmą informatyczną, która oferuje nowoczesne rozwiązania dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w pracy nad systemem operacyjnym Unix/Linux. Zajmujemy się również specjalistycznymi szkoleniami w oparciu o produkty IBM Informix. Nasze doświadczenie oraz wiedza w zakresie IT pomaga nam we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych.

Oferujemy rozwiązania bazujące na produktach:
- IBM Informix Dynamic Server
- SAP BusinessObjects
- RedHat Linux
- VMware

Oferujemy także system ProSerwis B2B, który zajmuje się wymianą oraz przetwarzaniem danych. Ponadto rozwijamy własny system klasy ERP-Eurosystem. Znamy się doskonale na budowie hurtowni danych, a także systemów klasy Business Intelligence. Zajmujemy się także dostarczaniem serwerów HP i IBM.

Nasza praca oraz wiedza została doceniona przez szereg firm, zaś dbałość o najwyższą jakość oferowanych produktów zaowocowała certyfikatem ISO, a także licznymi nagrodami oraz referencjami.

Zapraszamy.
Certyfikaty
ISO 9001: 2000.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń