ALSTAL Kraków - Szklane Rewolucje Mateusz Paśko

Wyposażenie wnętrz w szkło i lustra

Szkło budowlane
ul. gen. Józefa Kustronia 40, 30-433 Kraków małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
693 874 377
ALSTAL Kraków - Szklane Rewolucje Mateusz Paśko

Informacje

Opis działalności
Firma ALSTAL Kraków - Szklane Rewolucje z Wieliczki oferuje swoje produkty wykonane z materiałów szklanych, stalowych i aluminiowych. Dostarczamy naszym Klientom elementy wyposażenia wnętrz takie jak lustra, okna, drzwi, balustrady i wiele innych konstrukcji.
Produkty i usługi
Nasza wykwalifikowana kadra zajmuje się ślusarką aluminiową, stalową, stalową nierdzewną szlifowaną i polerowaną. Tworzymy także konstrukcje cało-szklane.

W naszej ofercie można znaleźć takie produkty jak:

-lustra,
-balustrady szklane,
-szklane drzwi,
-ścianki szklane,
-podłogi szklane,
-schody szklane,
-półki ze szkła,
-okna,
-fasady.

Staramy się pokazać, że we współpracy z różnymi branżami ogólno-budowlanymi jesteśmy w stanie stworzyć projekt odpowiadający potrzebom naszych Klientów. Konstrukcje ze szkła lub stali są spotykane w coraz większej ilości domów, ponieważ odznacza je elegancja, szyk i trwałość. W naszej ofercie można znaleźć również elementy takie jak szklane stopnie, formatki, pomosty parawany, umywalki, kabiny prysznicowe, blaty, poręcze, meble i elementy dekoracyjne.

W naszym warsztacie zajmujemy się obróbką szkła, czyli szlifowaniem, fazowaniem, klejeniem, wierceniem otworów i laminowaniem szkła.

Korzystamy ze szkła lodowego, piaskowanego, szlifowanego, fazowanego, ornamentowego i trawionego. Wykonując odpowiednią obróbkę, możemy zapewnić, że szkło staje się bardzo solidne i bezpieczne. Każdy produkt jest przez nas tworzony z innych komponentów, które dobieramy ze względu na przeznaczenie i wykorzystanie danego elementu.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Alstal Kraków. Zapewniamy terminową realizację usług i wysoką jakość towaru. Zajmujemy się montażem, produkcją i doradztwem. Ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych i właścicieli firm.

Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
małopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń