Tłumiki, Mechanika Pojazdowa, Wulkanizacja Adam Bielarz

Najniższe ceny. Naprawimy każdy samochód! Krótki czas wykonywania usługi!

Tłumiki i układy wydechowe
ul. Żółkiewskiego 28, 31-539 Kraków Grzegórzki, małopolskie
Poniedziałek 08:15 - 18:00
Wtorek 08:15 - 18:00
Środa 08:15 - 18:00
Czwartek 08:15 - 18:00
Piątek 08:15 - 18:00
Sobota 10:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Tłumiki, Mechanika Pojazdowa, Wulkanizacja Adam Bielarz
ul. Żółkiewskiego 28, 31-539 Kraków Grzegórzki, małopolskie
NIP
6761159935
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Może cię zainteresować
Tłumiki, Mechanika Pojazdowa, Wulkanizacja Adam Bielarz

Informacje

Opis działalności firmy Tłumiki, Mechanika Pojazdowa, Wulkanizacja Adam Bielarz w Kraków
Firma Adama Bielarza zajmuje się świadczeniem szerokiego zakresu usług związanych z tłumikami, mechaniką pojazdową oraz wulkanizacją. Siedziba zakładu mieści się w Krakowie. Właściciel zaprasza do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Firma została założona Przez Adama Bielarza w 1990 roku. Posiada kilka stanowisk naprawczych i doświadczonych pracowników. Przez te wszystkie lata istnienia z firmy odjechały "setki" zadowolonych klientów. Staramy się, żeby każda usługa była na jak najwyższym poziomie.

Firma znajduje się w centrum Krakowa, w Śródmieściu, na ul. Żółkiewskiego 28, przecznica ul. Grzegórzeckiej. Obsługuje klientów z Małopolski. Świadczy usługi mechaniczne z takich zakresów jak między innymi:

- tłumiki,
- wulkanizacja,
- katalizatory,
- mechanika pojazdowa.

W ofercie warsztatu znaleźć można też różnego rodzaju podzespoły i artykuły eksploatacyjne na sprzedaż. Są to na przykład amortyzatory, klocki, oleje i filtry, czy też układy wydechowe.

Dlaczego warto wybrać firmę Adama Bielarza? Przede wszystkim warsztat cechuje profesjonalna i miła obsługa, a długoletni staż w dziedzinie motoryzacji gwarantuje wysokie kwalifikacje pracowników. Krótki czas wykonywania usługi i dobry dojazd w centrum Krakowa są kolejnymi dogodnościami dla klientów.

Można tu zdiagnozować każdą usterkę gratis i usunąć ją za drobną opłatą. Pracownicy prowadzą kompleksowe naprawy i wymiany eksploatacyjne podzespołów. Wykonują również regulacje i remonty silników benzynowych. Montują też haki holownicze do wszystkich samochodów.

Dla stałych klientów - Rabat!

Więcej informacji znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej warsztatu.
Zasięg działania
Firma Tłumiki, Mechanika Pojazdowa, Wulkanizacja Adam Bielarz z lokalizacji: Kraków świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe