Dyduch Marzena. Kancelaria radcy prawnego

Kancelaria adwokacka

Adwokaci
ul. Brodowicza 6, 31-516 Kraków Grzegórzki, małopolskie
Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Dyduch Marzena. Kancelaria radcy prawnego

Informacje

O nas
Nasza Kancelaria prowadzi obsługę prawną i zastępstwo prawne i procesowe. Głównym celem jest ochrona interesów Klienta oraz opracowanie rozwiązań, które doprowadzą do realizacji tego celu w najbardziej optymalny sposób.

Czujemy się profesjonalistami w zakresie prawa rodzinnego, w szczególności spraw rozwodowych, o opiekę czy w zakresie roszczeń alimentacyjnych.

Nadto skupiamy ekspertów w dziedzinie obsługi korporacyjnej, prawa gospodarczego i handlowego, w tym również w zakresie postępowań karnych - gospodarczych.

Wieloletnie doświadczenie w reprezentacji przed sądami i organami, pozwala z pełną odpowiedzialnością zagwarantować naszym Klientom profesjonalną obsługę postępowańsądowych, administracyjnych czy egzekucyjnych.

Współpraca z syndykami pozwala świadczyć profesjonalne usługi w obrębie postępowań upadłościowych, likwidacyjnych i naprawczych.

Kluczową wartością Kancelarii Radcy Prawnego Marzeny Dyduch, jest zadowolenie Klienta, które staramy się uzyskać w każdej sprawie, bez względu na jej wagę i złożoność.
Stawianie czoła wyzwaniom i stosowanie nieszablonowych rozwiązań powodują, że Klienci mogą być pewni, iż ich sprawa poprowadzona zostanie w najlepszy z możliwych sposób.
Opis działalności
Kancelaria Radcy Prawnego świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz podmiotów gospodarczych, spółek prawa handlowego, spółek cywilnych, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą Kancelaria świadczy usługi z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego, gospodarczego, z uwzględnieniem spraw rozwodowych i spadkowych, jak również w zakresie reprezentacji w sprawach karnych. Nasz personel to radcy prawni i aplikanci z bogatą wiedzą i doświadczeniem.
Produkty i usługi
Kancelaria świadczy usługi w szczególności w zakresie szeroko rozumianej, kompleksowej obsługi prawnej, reprezentacji przed sądami powszechnymi, organami administracji, Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym, organami egzekucyjnymi, oraz innymi instytucjami, sporządzania pozwów, pism procesowych, wniosków i innych pism oraz:

- sporządzania pisemnych i ustnych opinii,
- przeprowadzenia konsultacji i udzielania porad prawnych,
- przygotowywania projektów oraz opiniowania umów, porozumień, ofert, oraz innych pism,
- prowadzenia negocjacji handlowych, oraz obsługi prawnej przetargów,
- obsługi korporacyjnej spółek prawa handlowego,
- mediacji.

Działamy w dziedzinie prawa gospodarczego i prawa handlowego, postępowania cywilnego,
rodzinnego, karnego, w szczególności karno-gospodarczego, pracy oraz prawa spadkowego,
budowlanego, upadłościowego i naprawczego, prawa i postępowania administracyjnego i w innych dziedzinach prawa.
Marki i specjalizacje
- Obsługa korporacyjna i pomoc prawna,
- Prawo umów,
- Zastępstwo procesowe i pozasądowe,
- Dochodzenie roszczeń,
- Zakładanie i likwidowanie firm,
- Rozwody
- Zastępstwo w sprawach karnych

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń