Instal-G Firma remontowo-instalacyjna Gyba M.

Usługi remontowo-instalacyjne na najwyższym poziomie

Usługi gazownicze
ul. Domki 8/5, 31-519 Kraków Grzegórzki, małopolskie
(4 reviews) napisz opinię
Instal-G Firma remontowo-instalacyjna Gyba M.
ul. Domki 8/5, 31-519 Kraków Grzegórzki, małopolskie
Telefon
Instal-G Firma remontowo-instalacyjna Gyba M.

Informacje

Opis działalności firmy Instal-G Firma remontowo-instalacyjna Gyba M. w Kraków
Instal-G to firma remontowo-instalacyjna założona przez Marka Gyba w Krakowie.
Produkty i usługi
W ofercie znajduje się między innymi montaż instalacji gazowej, która jest montowana zgodnie z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi. Poza tym Instal-G zajmuje się zmianą miejsca lokalizacji liczników gazu. Prace te wykonuje w porozumieniu z Zakładem Gazowniczym. Firma zdaje sobie sprawę jak ważna jest szczelność instalacji gazowych. Dlatego właśnie zajmuje się ich kontrolą oraz usuwaniem nieszczelnych instalacji (doszczelnianie) i innych powstałych awarii. Posługuje się przy tym najwyższej jakości sprzętami pomiarowymi. Ponadto w ofercie znajduje się odbiór instalacji gazowych oraz sporządzanie odpowiedniej dokumentacji. Instal-G wykonuje też konserwacje instalacji gazowych. Wśród zadań firmy wyróżnić można również:

- wykonywanie przyłączy wodno-kanalizacyjnych,
- wykonanie wewnętrznych instalacji gazowych,
- naprawy i montaż gazowych piecyków łazienkowych,
- wymianę i montaż kuchenek gazowych,
- okresowe przeglądy budynków pod kątem instalacji gazowych,
- instalacje gazowe w budynkach przemysłowych.

Uzupełnienie oferty stanowią usługi związane z niwelacją terenu oraz wykopami pod fundamenty. W tym celu firma korzysta z najwyższej jakości koparko-ładowarki, którą wykonuje te, i szereg innych czynności. Zatrudniani pracownicy to osoby kompetentne, które doskonale znają się na wykonywanych zadaniach. Wszystkich zainteresowanych Instal-G zaprasza do skorzystania z oferty oraz do kontaktu.
Zasięg działania
Firma Instal-G Firma remontowo-instalacyjna Gyba M. z lokalizacji: Kraków świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
krakowski, Kraków, wielicki

Opinie

(4 reviews) napisz opinię
E
Emil
Z usług tej firmy korzystam już od dłuższego czasu i jestem zadowolony. Panowie przyjeżdżają najczęściej, by dokonać okresowego przeglądu moich instalacji. Polecam.
P
Piotr
Ta firma usunęła awarię z mojej instalacji gazowej. Jestem zadowolony, bo osobiście nie znam się na takich rzeczach i trochę się bałem. Polecam, bo ekipa zna się na swojej pracy.
K
Klaudia
Panowie przyjechali o umówionej godzinie i zamontowali kuchenkę gazową w mojej kuchni. Pracownicy byli komunikatywni i odpowiadali na każde moje pytanie. Naprawdę polecam. Kuchenka działa bez żadnych zastrzeżeń.
E
Ewa
Kompetentni ludzie. Ostatnio popsuł mi się piec gazowy w łazience i nie miałam przez to ciepłej wody. Byłam załamana, bo myślałam, że piec nadaje się jedynie do wymiany. Skorzystałam z usług tej firmy i mile się zaskoczyłam. Trudno mi w to uwierzyć, ale panowie naprawili mi piec. Już od kilku miesięcy działa normalnie. Dziękuję!