ADMS Sp. z o.o.

Produkcja pieczątek, upominków i gadżetów reklamowych

Pieczątki i stemple
ul. Grzegórzecka 17, 31-531 Kraków Grzegórzki, małopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
504 084 871
ADMS Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
ADMS to firma zajmująca się sprzedażą gadżetów reklamowych i upominków, a także ich precyzyjnym zdobieniem. Siedziba spółki znajduje się w Krakowie, a początki działalności sięgają 2005 roku. Od tego czasu firma zrealizowała wiele zamówień składanych przez podmioty gospodarcze oraz osoby fizyczne.
Produkty i usługi
Grawerowanie laserowe to podstawowa usługa wykonywana przez firmę ADMS. W zakładzie zakupione przez klientów w internetowym sklepie spółki przedmioty są starannie zdobione i nadają się zarówno na upominki, jak i na gadżety reklamowe. W ten sposób wykonywane są:
-breloczki,
-długopisy reklamowe,
-ołówki reklamowe,
-identyfikatory dla psów,
-identyfikatory dla kotów,
-wizytówki.

Ponadto firma zdobi trofea sportowe, wizytowniki, organizery i inne artykuły z metalu, tworzyw sztucznych i skóry. Grawerowanie stosowane jest też w przypadku pieczątek tradycyjnych i automatycznych. Zapewnia precyzyjne wykonanie końcówek, które odbijane są później za pomocą tuszu.

ADMS ma też w ofercie elementy drukowane za pomocą drukarki 3D i zajmuje się nadrukami sublimacyjnymi. W ten sposób nanosi treści na koszulki i kubki. W tym i w innych przypadkach zlecenia realizowane są szybko, a ich koszt jest niski.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o firmie ADMS i jej ofercie. Po więcej najlepiej wejść na stronę internetową, gdzie znajduje się sklep, w którym można składać zamówienia.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
A
AdamUP
Dobre miejsce na zakup pieczątki i prezentu. Polecam sklep ADMS.
D
Dominika
Szukałam pomysłu na prezent dla męża i trafiłam na sklep ADMS, gdzie kiedyś zamawiałam pieczątkę. Okazało się, że mają wiele ciekawych upominków!