Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Frączek

Udzielam porady prawne i reprezentuję Klientów przed sądem

Adwokaci
ul. Grzegórzecka 76/4, 31-539 Kraków Grzegórzki, małopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
507 662 022
Może cię zainteresować
Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Frączek

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Łukasz Frączek i jestem adwokatem. Kancelarię adwokacką prowadzę od 2013 roku w Krakowie Ukończyłem studia w Szkole Prawa Niemieckiego Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetów w Heidelbergu oraz Moguncji. Udzielam porad prawnych i prowadzę spory sądowe.
Produkty i usługi
Przez wiele lat zajmowałem się obsługą prawną przedsiębiorstw w Polsce i za granicą. Uczestniczyłem także w sporach sądowych. Moja oferta jest skierowana do podmiotów gospodarczych, ale również do osób fizycznych. Oferuję pomoc prawną poprzez wydawanie opinii, sporządzanie pism procesowych, czy udział w sprawach sądowych. Moje kompetencje pozwalają mi uczestniczyć w sprawach takich jak:
- odszkodowania i zadość uczynienia,
- windykacja,
- ochrona danych osobowych,
- sprawy spadkowe,
- sprawy dotyczące nieruchomości,
- sprawy karne,
- obsługa prawna firm.

W ramach działań windykacyjnych staram się odzyskać należności mojego Klienta, które wynikają z nieotrzymania zapłaty za zrealizowane usługi, czy dostarczony towar.

Obsługa prawna firm to przede wszystkim pomoc w rejestracji działalności, opiniowanie umów, szkolenie pracowników w zakresie prawa, czy reprezentowanie w postępowaniach administracyjnych.

Współpracuję także z osobami, które starają się o zadośćuczynienie ze strony winowajcy wypadku, czy lekarza, który popełnił błąd medyczny.

Więcej na temat działań, które prowadzę w krakowskiej kancelarii adwokackiej, można dowiedzieć się na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
K
Krzysiek
Jak najbardziej polecam Pana Łukasza Frączka do prowadzenia sprawy związanej z zasiedzeniem nieruchomości. Dzięki kilku poradom oraz sporządzonej opinii niechciani goście szybko zniknęli z mojego mieszkania, które wynajmowałem.
M
Malwina
Polecam tego adwokata. To niesamowicie wykształcony człowiek, który jest obeznany w polskim prawie karnym. Jako osoba pokrzywdzona chciałam zrobić wszystko, aby sąd sprawiedliwie ocenił osobę, która okradła moje mieszkanie. Na szczęście za pomocą niezbitych dowodów oraz wsparcia Pana Łukasza Frączka udało mi się obwinić przestępcę.