Łukasz Frączek Kancelaria Adwokacka

Udzielam porady prawne i reprezentuję Klientów przed sądem

Adwokaci
ul. Grzegórzecka 76/4, 31-539 Kraków Grzegórzki, małopolskie
(14 reviews) napisz opinię
Łukasz Frączek Kancelaria Adwokacka
ul. Grzegórzecka 76/4, 31-539 Kraków Grzegórzki, małopolskie
NIP
6282177125
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Może cię zainteresować
Łukasz Frączek Kancelaria Adwokacka

Informacje

Opis działalności firmy Łukasz Frączek Kancelaria Adwokacka w Kraków
Nazywam się Łukasz Frączek i jestem adwokatem. Kancelarię adwokacką prowadzę od 2013 roku w Krakowie Ukończyłem studia w Szkole Prawa Niemieckiego Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetów w Heidelbergu oraz Moguncji. Udzielam porad prawnych i prowadzę spory sądowe.
Produkty i usługi
Przez wiele lat zajmowałem się obsługą prawną przedsiębiorstw w Polsce i za granicą. Uczestniczyłem także w sporach sądowych. Moja oferta jest skierowana do podmiotów gospodarczych, ale również do osób fizycznych. Oferuję pomoc prawną poprzez wydawanie opinii, sporządzanie pism procesowych, czy udział w sprawach sądowych. Moje kompetencje pozwalają mi uczestniczyć w sprawach takich jak:
- odszkodowania i zadość uczynienia,
- windykacja,
- ochrona danych osobowych,
- sprawy spadkowe,
- sprawy dotyczące nieruchomości,
- sprawy karne,
- obsługa prawna firm.

W ramach działań windykacyjnych staram się odzyskać należności mojego Klienta, które wynikają z nieotrzymania zapłaty za zrealizowane usługi, czy dostarczony towar.

Obsługa prawna firm to przede wszystkim pomoc w rejestracji działalności, opiniowanie umów, szkolenie pracowników w zakresie prawa, czy reprezentowanie w postępowaniach administracyjnych.

Współpracuję także z osobami, które starają się o zadośćuczynienie ze strony winowajcy wypadku, czy lekarza, który popełnił błąd medyczny.

Więcej na temat działań, które prowadzę w krakowskiej kancelarii adwokackiej, można dowiedzieć się na stronie internetowej.
Zasięg działania
Firma Łukasz Frączek Kancelaria Adwokacka z lokalizacji: Kraków świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, śląskie

Opinie

(14 reviews) napisz opinię
E
Ernest
Ta kancelaria adwokacka reprezentuje najwyższy poziom usług prawnych. Pan adwokat Frączek ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Już nie raz korzystałem z jego porad.
M
Maryla
Pan mecenas pomógł mi dochodzić swoich praw w sądzie po nieudanym zabiegu medycznym. Powikłania są do dziś, ale wreszcie uzyskałam stosownie odszkodowanie. Jestem wdzięczna.
Z
Z_joda
Obsługa prawna firm na najwyższym poziomie! Gorąco polecam!
P
pietrekLG
Prawo gospodarcze nie ma dla tej kancelarii adwokackiej żadnych tajemnic. Doskonale odnajdują się w każdej sytuacji.
B
Bpeja
Polecam za rzetelnie udzielane porady prawne. Pomogły mi rozwiać wiele wątpliwości związanych z moją sytuacją.
K
Kloloa
Serdecznie dziękuję za pomoc w dochodzeniu odszkodowań. Gdyby nie pomoc tej kancelarii, to nie wiem, czy otrzymałbym należne zadośćuczynienie.
F
Fikeqia
Polecam! Mecenas reprezentował mnie w postępowaniu cywilnym. Dzięki niemu wyrok był korzystny dla mnie.
P
Pxyda
Bardzo profesjonalna kancelaria adwokacka. Potrafią znaleźć dla Klienta najkorzystniejsze wyjście z każdej sytuacji prawnej, w której się znajdzie.
O
Oskar
Polecam usługi tego Pana, jest dobrym adwokatem, który w przystępnej cenie sporządził dla mnie wniosek.
I
Iwona
Zadośćuczynienie za szkody, jakie poniosłam w wypadku, otrzymałam dzięki pomocy tego adwokata, który doskonale przygotował się do procesu.
A
Andziula_duda
Rzetelny i skuteczny! Dzięki niemu udało mi się odzyskać w końcu mój dług.
M
Michał
Bardzo dobry adwokat, który współpracuje z moją firmą już od 3 lat i zawsze mogę liczyć na jego porady związane z prowadzeniem spółki.
K
Krzysiek
Jak najbardziej polecam Pana Łukasza Frączka do prowadzenia sprawy związanej z zasiedzeniem nieruchomości. Dzięki kilku poradom oraz sporządzonej opinii niechciani goście szybko zniknęli z mojego mieszkania, które wynajmowałem.
M
Malwina
Polecam tego adwokata. To niesamowicie wykształcony człowiek, który jest obeznany w polskim prawie karnym. Jako osoba pokrzywdzona chciałam zrobić wszystko, aby sąd sprawiedliwie ocenił osobę, która okradła moje mieszkanie. Na szczęście za pomocą niezbitych dowodów oraz wsparcia Pana Łukasza Frączka udało mi się obwinić przestępcę.