GeoCare s.c.

Geodezyjna obsługa inwestycji i tworzenie map kartograficznych

Geodezja
ul. Kielecka 2, 31-526 Kraków Grzegórzki, małopolskie
(2 opinie) napisz opinię
GeoCare s.c.

Informacje

Opis działalności
Geocare to firma oferująca szereg usług geodezyjnych dla inwestorów budowlanych oraz Klientów prywatnych. Zajmujemy się wykonaniem pomiarów, stworzeniem map, a także skompletowaniem pełnej dokumentacji. Siedziba naszej firmy znajduje się w Krakowie.
Produkty i usługi
GeoCare to firma, którą tworzą uprawnieni geodeci wykonujący pomiary niezbędne do rozpoczęcia inwestycji budowlanych. Do naszych usług należą między innymi pomiary sytuacyjno-wysokościowe i pomiary realizacyjne, które obejmują wytyczanie budynków, budowli oraz sieci uzbrojenia terenu.

Oferujemy również geodezyjną obsługę inwestycji. Opracowujemy plany realizacyjne inwestycji. Zajmujemy się założeniem realizacyjnej osnowy sytuacyjno-wysokościowej oraz reperów roboczych. Sporządzamy mapy do celów projektowych i prawnych w postaci analogowej i numerycznej. Po zakończonej inwestycji wykonujemy pomiary budowli, uzbrojenia terenu i sieci infrastruktury.

Prace geodezyjno-prawne, które wykonujemy, obejmują:
- podziały nieruchomości,
- rozgraniczenia,
- ustalenia granic nieruchomości,
- wznowienie punktów granicznych,
- wykazy synchronizacyjne,
- mapy służebności gruntowych.

Za nami już setki realizacji, przeprowadzonych pomiarów oraz map. Pomiary wykonywaliśmy dla obiektów mieszkalnych wielorodzinnych, na stadionach sportowych, czy podczas budowy obiektów przemysłowych.

Obsługujemy Klientów z województwa małopolskiego oraz województwa łódzkiego. Zapraszamy do kontaktu z firmą GeoCare z Krakowa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie, śląskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
P
Przemek
Super kadra, która posiada niezbędne uprawienia oraz wiedzę do geodezyjnej obsługi inwestycji. Można na nich polegać, ponieważ starannie dokumentują wszystkie pomiary. Otrzymałem szczegółową mapę, a także niezbędne wyliczenia.
H
Herbert
Serdecznie polecam tę firmę, ponieważ bardzo zaangażowali się w cały proces mojej inwestycji. Przygotowali mapę do celów projektowych. Założyli nową osnowę realizacyjną, która była solidną podstawą do wykonania precyzyjnych pomiarów. Posługiwali się nowoczesną aparaturą z wykorzystaniem dalmierza laserowego. Po zakończonej budowie sprawdzili, czy wszystkie budynki mieszczą się w przyjętych normach.