Przedsiębiorstwo "Cama: Sp. z o.o.

Kompleksowo, bezpiecznie, konkurencyjnie.

Wyburzenia i rozbiórki
ul. Kosynierów 25, 31-572 Kraków Grzegórzki, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Przedsiębiorstwo "Cama: Sp. z o.o.

Informacje

O nas
Jako firma rozbiórkowa jesteśmy na rynku od 1989 roku, posiadamy status spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Od początku działalności w branży budowlanej specjalizujemy się w wykonywaniu prac wyburzeniowych i rozbiórkowych rozmaitych obiektów budowlanych na terenie całej Polski. Rozbiórki i wyburzenia realizujemy głównie sposobem minerskim tj. z wykorzystaniem materiałów wybuchowych. Jednakże w przypadkach, gdy warunki techniczne nie pozwalają na użycie techniki strzałowej, stosujemy metody maszynowe wykorzystując koparki wyposażone w specjalistyczny sprzęt albo nie eksplozyjne materiały rozpęczniające nie powodujące drgań sejsmicznych i rozrzutu odłamków.

Posiadamy komplet uprawnień, środki techniczne oraz zasoby ludzkie, pozwalające nam projektować, nadzorować oraz prowadzić wszelkiego typu prace rozbiórkowe, zarówno te z wykorzystaniem materiałów wybuchowych jak i te z użyciem sprzętu wyburzeniowego. Gwarantujemy dobór optymalnej metody rozbiórki tak, aby zachować wymagane środki bezpieczeństwa osób i mienia, koszty inwestycji utrzymać na konkurencyjnym poziomie a kompetencje i wydajność personelu pozwalają nam dotrzymywać obowiązków w zakresie jakości i terminów realizacji naszych usług rozbiórkowych.

Kadra inżynieryjno – techniczna posiada wiedzę, stosowne uprawnienia oraz wieloletnią praktykę nabytą podczas wykonywania prac minerskich i rozbiórkowych. W dziesiątkach dotychczas przeprowadzonych wyburzeniach obiektów budowlanych wykonaliśmy setki serii strzelań, zużyliśmy tysiące zapalników, wykorzystaliśmy tony materiałów wybuchowych.

Nasi pracownicy odznaczają się profesjonalizmem, zaangażowaniem i dużą elastycznością w pracy oraz szczególną dbałością i troską o bezpieczeństwo osób i obiektów wśród których pracują. Dużą wagę przywiązujemy do zapewnienia odpowiednich standardów bezpieczeństwa i higieny pracy podczas realizowanych zadań.

Realizując naszą długofalową strategię rozwoju stawiamy na solidność oraz odpowiedzialność.
Opis działalności
Specjalizujemy się w wykonywaniu prac wyburzeniowych i rozbiórkowych rozmaitych obiektów budowlanych na terenie całej Polski.
Produkty i usługi
ROZBIÓRKI METODĄ WYBUCHOWĄ

Na przestrzeni lat wraz z wejściem na polski rynek osprzętu wyburzeniowego (młoty hydrauliczne, szczęki i nożyce tnąco-kruszące) oraz maszyn demolujących zakres stosowalności materiałów wybuchowych w pracach wyburzeniowych znacznie zmalał, nie mniej jednak z punktu widzenia ekonomicznego rozbiórki metodą wybuchową są nadal najtańszą metodą rozbiórki obiektów budowlanych.

Strzelania wyburzeniowe obejmują bardzo szeroki i różnorodny zakres zastosowań różniących się zasadniczo pomiędzy sobą. Prowadzimy prace strzałowe w różnych grupach obiektów:

* Obiekty wysokie – w grupie tej znajdują się głównie kominy żelbetowe i ceramiczne a ich charakterystyczną cechą jest wysoki stosunek wysokości obiektu do krótszej krawędzi podstawy,
* Obiekty kubaturowe – do tej grupy zaliczyć można wszelkiego rodzaju budynki, budowle, zbiorniki, silosy etc., których kubatura często przekracza dziesiątki tysięcy m3,
* Obiekty stalowe – wszystkie obiekty których główną konstrukcja nośną jest stal; koparki i zwałowarki górnicze, szyby kopalniane etc,.
* Obiekty proste – takie jak fundamenty pieców etc.

ROZBIÓRKI MASZYNOWE

Przy dzisiejszej technologii jesteśmy w stanie:

* prowadzić rozbiórki całych obiektów,
* rozbiórki poszczególnych elementów (prace wewnątrz zakładów),
* wykonywać wiercenia w żelbecie, betonie, cegle i innych materiałach budowlanych
* wykonywać precyzyjne cięcia betonu, żelbetu itp.

Do rozbiórek maszynowych zaliczyć można również wszelkiego rodzaju prace demontażowe konstrukcji przy pomocy dźwigów czy też innych maszyn wysokiego zasięgu.

Wykonamy dla Ciebie:
* kompleksowe rozbiórki obiektów budowlanych ciężkim sprzętem budowlanym,
* rozbiórki części budynków jak: ścian, kominów, fundamentów itp. wszędzie tam gdzie użycie sprzętu jest niewskazane,
* zapewniamy pomoc w uzyskaniu stosownych zezwoleń,
* pomagamy w utylizacji odpadów porozbiórkowych.

Koparki wyburzeniowe wyburzające obiekt.
Marki i specjalizacje
* Rozbiórki metodą wybuchową
* Rozbiórki maszynowe
* Wykopy, prace ziemne
* Projekty budowlane rozbiórek

Wykonamy dla Ciebie:

- Kompletne projekty rozbiórek dowolnych obiektów budowlanych,
- Dokumentacje strzałowe,
- Metryki strzałowe,
- Informacje i plany BIOZ,
- Kosztorysy rozbiórek.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń