Skawiańczyk & Stanek Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka Partnerska

Reprezentowanie podmiotów gospodarczych przed sądem

Radcy prawni
ul. Lubomirskiego 45/6, 31-509 Kraków Grzegórzki, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Skawiańczyk & Stanek Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka Partnerska

Informacje

Opis działalności
Kancelaria Skawiańczyk & Stanek Adwokaci i Radcowie Prawni to spółka partnerska, która działa na rynku od 2005 roku. Założona przez Dr Krzysztofa Skawiańczyka oraz Przemysława Stanka firma prawnicza zajmuje się obsługa prawną podmiotów gospodarczych, oraz Klientów indywidualnych.
Produkty i usługi
Krakowska kancelaria to zespól starannie dobranych prawników, dla których doradztwo oraz reprezentacja interesów Klientów to najważniejszy cel zawodowej aktywności. Usługi prawne świadczone są nie tylko dla Klientów działający w Polsce, ale również na rzecz podmiotów z Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii.

Kancelaria Skawiańczyk & Stanek specjalizuje się przede wszystkim w sprawach dotyczących prawa gospodarczego, prawa karnego oraz prawa spółek. W tym zakresie prawnicy doradzają w wyborze właściwej formy prawnej do prowadzenia działalności gospodarczej, zajmują się obsługą organów spółek kapitałowych zarządu i rady nadzorczej, a także przygotowują procesy łączenia, przekształcania, dzielenia oraz zmian kapitałowych spółek.

Oprócz tego udzielane są porady w zakresie takich dziedzin jak:

- prawo pracy i ubezpieczeń,
- prawo administracyjne,
- prawo autorskie,
- prawo karne,
- prawo rodzinne i opiekuńcze,
- prawo cywilne.

Prawnicy reprezentują Klientów w postępowaniach upadłościowych i restrukturyzacyjnych, udzielają porad w zakresie przygotowanej likwidacji oraz bronią w procesach sądowych Klientów przed roszczeniami syndyków dotyczących bezskuteczności czynności prawnych. Oprócz tego oferują reprezentację w sprawach frankowych.

Co więcej, szeroka gama usług kancelarii Skawiańczyk & Stanek to także obrót nieruchomościami i obsługa procesów budowlanych oraz ochrona dóbr osobistych.

Szczegółowe informacje otrzymają Państwo po kontakcie telefonicznym z Kancelarią Skawiańczyk & Stanek Adwokaci i Radcowie Prawni w Krakowie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń