Consilo Finanse i Nieruchomości | Doradca Kredytowy

Przeprowadzimy Cię przez cały proces pozyskiwania kredytu na każdy cel

Doradztwo finansowe i kredytowe
ul. Masarska 8/111, 31-534 Kraków Grzegórzki, małopolskie
(3 opinie) napisz opinię
Consilo Finanse i Nieruchomości | Doradca Kredytowy

Informacje

Opis działalności
Consilo Finanse i Nieruchomości Sp. z o.o. to firma, którą prowadzimy od 2016 roku na terenie Krakowa. Jesteśmy grupą specjalistów finansowych, a także doradców kredytowych. W branży działamy już od wielu lat. Wiedza, doświadczenie liczne sukcesy w pośrednictwie kredytowym pozwoliły nam stworzyć własną markę ekspertów, którzy działają zawsze w interesie Klienta. Osoby, które szukają bezpiecznej i sprawdzonej oferty kredytowej - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Korzystanie z usług doradcy kredytowego ma sens tylko wtedy, kiedy pośrednik zna specyfikę środowiska bankowego i doskonale wie, jak wyglądają procedury udzielania kredytu. Jako doświadczona kadra firmy Consilo Finanse i Nieruchomości Sp. z o.o., od lat analizujemy aktualne oferty bankowe i byliśmy już obecni przy podpisywaniu setek umów dla naszych Klientów. Co ważne, kontrolujemy również przepisy prawne i doskonale znamy obowiązujące zasady związane z pozyskiwaniem, udzielaniem i spłatą kredytu. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom stuprocentowe bezpieczeństwo.

Na indywidualnym spotkaniu z Klientem omawiamy jego oczekiwania względem ofert kredytowych. Poznajemy też jego historię i zdolność kredytową. Następnie dopasowujemy ofertę, która spełni oczekiwania i możliwości finansowe Klienta. Doradzamy i jesteśmy obecni podczas całej procedury niezbędnej przy uzyskiwaniu pozytywnej odpowiedzi z banku. Pomagamy skompletować dokumenty, wspólnie wypełniamy wnioski kredytowe, a także nadzorujemy podpisywanie umowy z bankiem. W razie jakichkolwiek niejasności tłumaczymy wszystkie zasady i regulamin umowy. Pilnujemy, aby wszystkie usługi finansowe były realizowane zgodnie z prawem. Następnie pomagamy uruchomić wszystkie transze kredytowe. W razie pytań, czy problemów z kredytem także jesteśmy dostępni dla Klienta.

W naszej ofercie można znaleźć:
-kredyty hipoteczne,
- kredyty konsolidacyjne,
- kredyty gotówkowe,
- kredyty inwestycyjne,
- kredyty obrotowe,
- kredyty deweloperskie.

Szczególną opieką otaczamy osoby, które decydują się na kredyt mieszkaniowy. Bardzo często Klienci mogą skorzystać z programu "Mieszkanie dla młodych", które oferuje dofinansowanie. Skomplikowana procedura i duża ilość dokumentów zniechęca wiele osób do składania wniosków. Dlatego nasza kadra zajmuje się wszystkimi formalnościami i pomaga skorzystać z dofinansowania przewidzianego w programie.

Zapraszamy do kontaktu - eksperci finansowi z Consilo Finanse i Nieruchomości Sp. z o.o. w Krakowie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
M
Maciej
Usługi świadczone na najwyższym poziomie. Doradca zaangażowany w moją sprawę bardzo długo szukał możliwości sfinansowania mojej inwestycji. Sprawdzał najróżniejsze oferty bankowe i wybrał dla mnie odpowiednią. Pomógł mi przy uruchomieniu kredytu.
E
Edit_kaa
Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Doradztwo na najwyższym poziomie. Dobrze znają aktualny rynek i wiedzą, jakie kredyty oferują poszczególne banki. Dbają o zabezpieczenie transakcji i dokładnie weryfikują umowę, którą ma podpisać Klient. Polecam każdemu.
G
Gzeslek
Postanowiłem założyć własną firmę budowlaną z racji dużego doświadczenia w zawodzie. Niestety nie jestem obeznany w świecie kredytów, dlatego postanowiłem zgłosić się do tej firmy. Pani, która mi pomagała wyjaśniła całą procedurę bankową. Jestem bardzo zadowolony z jej usług, dzięki niej wiem już, że mogę spokojnie wziąć kredyt i cieszyć się rozwojem firmy.