Specjalistyczny Gabinet Ortopedii Dzieci i Dorosłych dr n. med. Artur Skolarczyk

Ortopedzi
ul. Nullo 8 a/15, 31-543 Kraków Grzegórzki, małopolskie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Kontakt

Telefon
501 098 847
Adres korespondencyjny
ul. Nullo 8 a/15, 31-543 Kraków Grzegórzki, małopolskie

Informacje

Firma Specjalistyczny Gabinet Ortopedii Dzieci i Dorosłych dr n. med. Artur Skolarczyk prowadzi działalność w branży Ortopedzi. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Kraków w województwie małopolskim.
Pracownicy Specjalistyczny Gabinet Ortopedii Dzieci i Dorosłych dr n. med. Artur Skolarczyk udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: msskolar@cyf-kr.edu.pl lub telefon: 501 098 847
Jeśli chcesz nawiązać z Specjalistyczny Gabinet Ortopedii Dzieci i Dorosłych dr n. med. Artur Skolarczyk kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 31-543 Kraków ul. Nullo 8 a/15,.
Zakres działalności większości przedsiębiorstw z branży obejmuje m.in:
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy Specjalistyczny Gabinet Ortopedii Dzieci i Dorosłych dr n. med. Artur Skolarczyk znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
J
P
jego pacjentka
Zna pan wojciecha ruską z Krakowa on pracuje też w Limanowa operowal mojego palca był na wczasach tamtym roku był zabiek i był zdenerwowany mówiłam że jestem na drugi zabiek przygotowana i zmienił zdanie kazał mi ćwiczyć palca i nie dał mi nadziei i mówił że to nie jest związku ortopedycznego mój palec
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.