Akademia Górniczo-Hutnicza im. S. Staszica Międzywydziałowa Szkoła Inżynierii Biomedycznej

Publiczne uniwersytety i szkoły wyższe
al. Mickiewicza 30, 30-059 Kraków Krowodrza, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Telefon
(12) 617 45 86

Informacje

Firma Akademia Górniczo-Hutnicza im. S. Staszica Międzywydziałowa Szkoła Inżynierii Biomedycznej z siedzibą w miejscowości Kraków świadczy swoje usługi w branży Publiczne uniwersytety i szkoły wyższe.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: (12) 617 45 86 lub mailową: biomed@agh.edu.pl
Jeśli chcesz nawiązać z Akademia Górniczo-Hutnicza im. S. Staszica Międzywydziałowa Szkoła Inżynierii Biomedycznej kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 30-059 Kraków al. Mickiewicza 30,.
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy Akademia Górniczo-Hutnicza im. S. Staszica Międzywydziałowa Szkoła Inżynierii Biomedycznej znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.