Akademia Górniczo-Hutnicza im. S. Staszica Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska

Publiczne uniwersytety i szkoły wyższe
al. Mickiewicza 30, 30-059 Kraków Krowodrza, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Telefon
(12) 617 22 68

Informacje

Siedzibą Akademia Górniczo-Hutnicza im. S. Staszica Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska jest Kraków w województwie małopolskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Publiczne uniwersytety i szkoły wyższe.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Akademia Górniczo-Hutnicza im. S. Staszica Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska poprzez telefon: (12) 617 22 68 .
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę Akademia Górniczo-Hutnicza im. S. Staszica Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:al. Mickiewicza 30, 30-059 Kraków.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 50.06452N, 19.92364E. [kopiuj]
Zakres działalności większości przedsiębiorstw z branży obejmuje m.in:
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Akademia Górniczo-Hutnicza im. S. Staszica Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.