Michał Czerski Gabinet Psychologiczny

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Chopina 22 lok. 11, 30-049 Kraków Krowodrza, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)

Informacje

Firma Michał Czerski Gabinet Psychologiczny z siedzibą w miejscowości Kraków świadczy swoje usługi w branży Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny 508 175... lub mailowy: czerskimichalpiotr@gmail.com
Z przedstawicielem firmy Michał Czerski Gabinet Psychologiczny możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 30-049 Kraków ul. Chopina 22 lok. 11,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Michał Czerski Gabinet Psychologiczny. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.