"Aba-Dent" Gabinet Stomatologiczny Anna Lipczyńska

Stomatolodzy i protetycy
ul. Czarnowiejska 48, 30-049 Kraków Krowodrza, małopolskie
(4 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
Telefon
(12) 423 44 91

Informacje

"Aba-Dent" Gabinet Stomatologiczny Anna Lipczyńska działa w branży Stomatolodzy i protetycy. Siedziba firmy znajduje się w województwie małopolskim w miejscowości Kraków.
Pracownicy "Aba-Dent" Gabinet Stomatologiczny Anna Lipczyńska udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: (12) 423 44 91
Firma świadczy działalność pod adresem 30-049 Kraków ul. Czarnowiejska 48,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby "Aba-Dent" Gabinet Stomatologiczny Anna Lipczyńska: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych "Aba-Dent" Gabinet Stomatologiczny Anna Lipczyńska.

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
P
Pola
Bardzo dobry specjalista.
A
Anita
Świetna specjalistka, uratowała mi kilka zębów.
T
Toemk
Konkretna i potrafi pomóc. Zna się na swoim rzemiośle jak chyba nikt w Krakowie. "Specjaliści" z Augustiańskiej 13 powinni brać u niej darmowe praktyki.
P
Paweł
Dobra babka, miła i się zna na rzeczy :)
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.