Akademia Górniczo-Hutnicza im. S. Staszica Wydział Humanistyczny

Publiczne uniwersytety i szkoły wyższe
ul. Gramatyka 8a, 30-071 Kraków Krowodrza, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Telefon
(12) 617 43 80

Informacje

Publiczne uniwersytety i szkoły wyższe to branża, w której Akademia Górniczo-Hutnicza im. S. Staszica Wydział Humanistyczny prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Kraków w województwie małopolskim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: (12) 617 43 80 lub mailową: wnss@agh.edu.pl
Jeśli chcesz nawiązać z Akademia Górniczo-Hutnicza im. S. Staszica Wydział Humanistyczny kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 30-071 Kraków ul. Gramatyka 8a,.
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Akademia Górniczo-Hutnicza im. S. Staszica Wydział Humanistyczny.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.