Jagiellońskie Centrum Językowe

Kursy języków obcych dla studentów i innych słuchaczy

Szkoły i kursy językowe
ul. Ingardena 3, 30-060 Kraków Krowodrza, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(12) 426 13 65
Adres korespondencyjny
ul. Ingardena 3, 30-060 Kraków Krowodrza, małopolskie

Informacje

Opis działalności
Jagiellońskie Centrum Językowe znajduje się w Krakowie i jest międzywydziałową jednostką Uniwersytetu Jagiellońskiego. Rozpoczęło działalność w 2005 roku, ale kontynuuje ponad 40-letnie tradycje nauczania języków obcych. Kieruje ofertę do studentów oraz słuchaczy spoza uniwersytetu.
Produkty i usługi
Jagiellońskie Centrum Językowe to miejsce w którym nauka języków obcych prowadzona jest na wysokim poziomie. Kształceni tu studenci i inne osoby mogą skorzystać z pomocy doświadczonych wykładowców, lektorów i nauczycieli języków obcych. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, dzięki czemu łatwiej jest dotrzeć do każdego uczącego się i przekazać mu wiedzę. Kursy i szkolenia obejmują naukę pisania, czytania i mówienia. Duży nacisk położony jest na praktykę, dlatego kursanci są nakłaniani do ciągłego używania języka i przyswajania nowych słówek.

Jagiellońskie Centrum Językowe oferuje kursy:
-tematyczne
-wakacyjne
-doszkalające

Kursy tematyczne obejmują naukę języka prawniczego, psychologicznego, z zakresu nauk przyrodniczych, filmoznawstwa i wielu innych dziedzin.

Nauka obejmuje wiele języków europejskich i używanych na innych kontynentach. Prowadzone są zajęcia angielskiego, niemieckiego, włoskiego i hiszpańskiego. Ponadto W JCJ zatrudnieni są nauczyciele takich języków jak:
-językfrancuski
-język chiński
-język japoński
-język litewski
-język fiński
-język rosyjski
-język norweski
-język duński
Można się też pouczyć esperanto i łaciny.

Zajęcia językowe prowadzone są na poziomie zaawansowania od A1 do C2.

Wymienione informacje o Jagiellońskim Centrum Językowym to nie wszystko czego można się dowiedzieć. Po więcej warto wejść na stronę internetową, napisać maila albo zadzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe