Niepubliczna Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Krakowskiego Stowarzyszenia "Razem Dla Przyszłości"

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Ingardena 4 lok. 4n, 30-060 Kraków Krowodrza, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Kontakt

Telefon
514 488 174
Adres korespondencyjny
ul. Ingardena 4 lok. 4n, 30-060 Kraków Krowodrza, małopolskie

Informacje

Siedzibą Niepubliczna Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Krakowskiego Stowarzyszenia "Razem Dla Przyszłości" jest Kraków w województwie małopolskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze telefonicznej 514 488 174 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Siedziba firmy Niepubliczna Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Krakowskiego Stowarzyszenia "Razem Dla Przyszłości" znajduje się pod adresem 30-060 Kraków ul. Ingardena 4 lok. 4n,. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Niepubliczna Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Krakowskiego Stowarzyszenia "Razem Dla Przyszłości" oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.