Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Puczko

Kompleksowa pomoc prawna

Adwokaci
ul. Józefitów 7/2, 30-039 Kraków Krowodrza, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Puczko

Informacje

Opis działalności
Kancelaria Adwokacka istnieje w branży od 2015 roku. Zajmuje się kompleksową pomocą prawną. Siedziba działalności znajduje się w Krakowie. Właścicielką jest Aleksandra Puczko.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest kompleksowa obsługa prawna, ze szczególnym uwzględnieniem prawa i procedur administracyjnych. Przedsiębiorstwo zajmuje się ochroną danych osobowych oraz sporządzaniem różnego rodzaju wniosków i odwołań od decyzji administracyjnych. W zakres obowiązków wykonywanych przez adwokatów wchodzą między innymi:

- prawa autorskie,
- umowy koncertowe,
- umowy fonograficzne,
- prawo międzynarodowe,
- sprawy administracyjne,
- sprawy spadkowe.

Kancelaria Adwokacka zajmuje się sprawami karnymi, cywilnymi i rodzinnymi, do których należą np. sprawy rozwodowe i alimentacyjne. Ponadto sporządzają pisma procesowe oraz reprezentują w sądzie i przed innymi organami ścigania. Udzielają pomocy w przypadkach związanych z ustaleniem stosunku pracy, opiniują układy zbiorowe pracy i regulaminy oraz biorą udział w negocjacjach ze związkami zawodowymi.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty kancelarii adwokackiej.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń