Velvethertz

Systemy Audio-Video, sprzedaż, montaż i serwis na najwyższym poziomie.

Systemy audiowizualne
ul. Kazimierza Wielkiego 142, 30-082 Kraków Krowodrza, małopolskie
poniedziałek 10:00 - 18:00
wtorek 10:00 - 18:00
środa 10:00 - 18:00
czwartek 10:00 - 18:00
piątek 10:00 - 18:00
sobota 10:00 - 14:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
602 290 721
126362860
Salon sprzedaży
606466462
info@velvethertz.pl
Projekty A/V i automatyki
602290721
mack@velvethertz.pl
Instalacje A/V i serwis
784627273
michal@velvethertz.pl
Adres korespondencyjny
ul. Kazimierza Wielkiego 142, 30-082 Kraków Krowodrza, małopolskie

Informacje

O nas
Zaprezentujemy Państwu jak działają w praktyce najnowsze urządzenia audio i kina domowego 3d, systemu multiroom z całkowicie niewidocznymi (!) głośnikami oraz system sterowania oświetleniem i domu inteligentnego, kamer IP, instalacji alarmowej i automatyki meblowej.
Opis działalności
Velvethertz oferuje Państwu nowoczesne systemy audio i video. Od telewizora po domowe sale kinowe, multiroom i klasyczne stereo. Projekty, sprzedaż, montaż. Najlepsze światowe marki i rzetelna obsługa W ofercie telewizory, projektory, ekrany, głośniki, zestawy kina domowego, akcesoria, kable, słuchawki, piloty uniwersalne. Firma proponuje kompleksową obsługę i pomoc w aranżacji mieszkań, domów, biur. Dostarcza i montuje systemy sterowania światłem, roletami, nowoczesne, komfortowe, designerskie
Produkty i usługi
Firma nasza spełnia z pasją indywidualne oczekiwania Klientów ceniących sobie wysoką jakość dźwięku i obrazu oraz niebanalny design i indywidualne rozwiązania domowej automatyki. Potwierdzeniem naszych kwalifikacji jest szerokie grono zadowolonych Klientów, ale także osiągnięcia na krajowych i europejskich konkursach.

Zaprezentujemy Państwu jak działają w praktyce najnowsze urządzenia audio i kina domowego 3d, systemu multiroom z całkowicie niewidocznymi (!) głośnikami oraz system sterowania oświetleniem i domu inteligentnego, kamer IP, instalacji alarmowej i automatyki meblowej.

Spotkajmy się w przyjaznej atmosferze i porozmawiajmy o tym, co możemy Państwu zaoferować i jak dopasować się do oczekiwań i zakładanego budżetu.

Wykonujemy dla Państwa kompleksowe realizacje od projektu, poprzez dostawę do instalacji i programowania sprzętu. Otaczamy naszych Klientów szczególną opieką oferując indywidualny serwis posprzedażny.

Pracujemy z najlepszymi dostawcami oferując sprzęt sprawdzony i renomowanych marek, wyłącznie z polską gwarancją i szeroko dostępna siecią serwisową.

Od 1-go lutego 2018 zapraszamy do naszego salonu audio/video w Krakowie przy ul. Kazimierza Wielkiego 142.

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 10.00 do 18.00, w soboty czynne od 10.00 do 14.00.

W miarę możliwości jesteśmy również do dyspozycji poza standardowymi godzinami otwarcia.
Marki i specjalizacje
Swoją ofertę kierujemy do wymagających osób, które cenią sobie nie tylko najwyższą jakość, ale również obsługę na najwyższym poziomie
W naszej ofercie telewizory Loewe, Bang&Olufsen, Samsung, Sony, LG,
projektory kina domowego 3D i UHD 4K od Sony, Epson, Sim2, duży wybór głośników od klasycznych do stereo po specjalizowane do kina domowego, sufitowe, ścienne, do ogrodu oraz "niewidzialne"
Dostarczamy elektronikę renomowanych producentów Denon, Marantz, Integra, Pioneer...
Certyfikaty
Nasz personel stale podnosi swoje kwalifikacje. Uczymy się na szkoleniach nie na Klientach !Posiadamy ukończone kursy programowania KNX, Lutron HomeWorks, Pronto, RTI, Nevo, HDL BusPro.Każdy dzień przynosi nowe doświadczenia, którymi chętnie się dzielimy by zaprojektować najlepiej "skrojony" system i sprostać najbardziej wymagającym Klientom.Jesteśmy członkiem organizacji CEDIA wspierającej rynek usług specjalistów wysokiej klasy audio video.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
Gliwice, Nowy Sącz, Tarnów, Bielsko-Biała, Radom, Kielce, Rzeszów, Częstochowa, Zawiercie, Tarnowskie Góry

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń