Cyranka Katarzyna Gabinet Psychoterapeutyczny

Oferuję pełny zakres pomocy terapeutycznej

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Kazimierza Wielkiego 47/56, 30-074 Kraków Krowodrza, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Cyranka Katarzyna Gabinet Psychoterapeutyczny

Informacje

Opis działalności
Usługi realizowane w moim prywatnym gabinecie psychoterapeutycznym: psychoterapia indywidualna, porady psychologiczne, diagnostyka psychologiczna, konsultacje rodzinne, konsultacje par, interwencje kryzysowe. Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą.
Produkty i usługi
Jestem certyfikowanym psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

W moim gabinecie prowadzę psychoterapię w nurcie psychodynamicznym i psychoanalitycznym (podejście jungowskie); w języku polskim i angielskim. Zajmuję się też diagnostyką psychologiczną, poradnictwem i interwencją kryzysową.

Ukończyłam studia magisterskie na trzech kierunkach: psychologia, filologia angielska oraz nauki o rodzinie. Następnie odbyłam czteroletnie studia doktoranckie na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 2015 r. obroniłam zwyróżnieniem pracę doktorską pt. "Zmiany w funkcjonowaniu osobowości w wyniku psychoterapii grupowej z elementami psychoterapii indywidualnej u osób z zaburzeniami nerwicowymi i zaburzeniami osobowości", uzyskując tytuł doktora nauk medycznych z wyróżnieniem.

Ukończyłam także czteroletnie szkolenie z zakresu psychoterapii prowadzone przez Katedrę Psychoterapii UJ CM oraz szkolenie z psychoanalizy jungowskiej International Association of Analytical Psychology.

Aktualnie realizuję specjalizację kliniczną z zakresu psychiatrii osób dorosłych w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.

Prowadzę badania nad skutecznością psychoterapii i biorę udział w licznych zjazdach, konferencjach oraz szkoleniach krajowych i zagranicznych,obejmujących tę problematykę.

Zapraszam do kontaktu.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń