All-Maps Aleksandra Rejowicz

Profesjonalne usługi geodezyjne

Geodezja
ul. Kościelna 8/14, 30-034 Kraków Krowodrza, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
All-Maps Aleksandra Rejowicz

Informacje

Opis działalności
Firma All-Maps swoją siedzibę ma w Krakowie. Przedsiębiorstwem zarządza Aleksandra Rejowicz. Specjalizuję się w świadczeniu usług w zakresie szeroko pojętej geodezji i kartografii. Geodezja, geodeta, mapy, podziały nieruchomości, skanowanie plotowanie od A4 do AO. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Biuro geodezyjne All-Maps z pasji i prowadzone jest przez doświadczonego i profesjonalnego geodetę. Zainteresowanie geodezją znacznie przekłada się na jakość świadczonych usług, co doceniają klienci. Współpracując z tą firmą mają Państwo gwarancję rzetelności i dbałości o każdy detal, co w tym fachu jest niezwykle ważne. Mogą Państwo liczyć również na indywidualne podejście. Oprócz świadczonych usług geodezyjnych, All-Maps służy również fachowym doradztwem.

W sposób profesjonalny i kompletny zajmę się podziałem nieruchomości i tyczeniem budynków. Zajmuję się również wykonywaniem pomiaru elewacji budynków, jak i powierzchni hal. Posiadam wszelkie niezbędne uprawienia do wykonywania tego zawodu i do wykonywania tyczenia sieci uzbrojenia terenu. Z chęcią sporządzę mapy sytuacyjno-wysokościowe.

Ponadto obsługuję inwestycje budowlane i drogowe. Do moich zadań należy również przeprowadzanie podziałów gruntów, sprawdzanie stanu prawnego nieruchomości oraz wykonanie pomiarów wodociągów. Przeprowadzę inwentaryzację powykonawczą, ewidencję gruntów i wykonam bilans mas ziemnych.

W mojej pracy liczy się precyzja, dlatego jestem wyposażona w profesjonalny i specjalistyczny sprzęt, który czuwa nad jakością świadczonych usług i znacznie ułatwia mi realizację wszelkich zleceń. Najważniejszy jest dla mnie klient, więc dbam o terminy powierzonych mi zadań.

Serdecznie zapraszam do współpracy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

mapy,
nmt,
mapa,
mapy,