Euro-Serwis Agd Mariusz Poradzisz

Profesjonalny serwis agd

Serwis sprzętu AGD
ul. Konarskiego 21, 30-049 Kraków Krowodrza, małopolskie
Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
601485187
Euro-Serwis Agd Mariusz Poradzisz

Informacje

Opis działalności
Euro-Servis AGD istnieje na rynku od 1995 roku. Oferuje kompleksowe usługi naprawcze sprzętu agd. Siedziba działalności mieści się w Krakowie. Właścicielem jest Mariusz Poradzisz.
Produkty i usługi
W dzisiejszych czasach nie ma chyba gospodarstwa domowego, w którym nie znajduje się urządzenie agd. Pralki, zmywarki czy kuchenki mikrofalowe bez wątpienia stanowią podstawę wyposażenia kuchennego. Niestety tego typu urządzenia bardzo często ulegają usterkom. W takich przypadkach warto skorzystać z profesjonalnego serwisu, który uchroni nas przed poważnymi wydatkami związanymi z zakupem nowego urządzenia.

Euro-Serwis zajmuje się naprawą różnego rodzaju sprzętu agd. W ofercie znajdują się między innymi pralki, lodówki, podgrzewacze wody, ekspresy do kawy, bojlery, zmywarki i odkurzacze. Serwisowi podlegają także suszarki do włosów, sprzęt gastronomiczny i drobny sprzęt agd. Firma specjalizuje się w serwisie produktów takich marek jak Whirpool, Bosch czy Siemens. Pracownicy firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, co pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Swoim Klientom gwarantują najwyższą jakość usług, atrakcyjne ceny i krótkie terminy realizacji zleceń.

W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa Euro-Serwis.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
klientka
Świetny fachowiec !