Safetec Maciej Rudnik

Klient oraz jego potrzeby są dla nas najważniejsze !

Serwis komputerów
ul. Królewska 94, 30-079 Kraków Krowodrza, małopolskie
Poniedziałek 08:30 - 17:00
Wtorek 08:30 - 17:00
Środa 08:30 - 17:00
Czwartek 08:30 - 17:00
Piątek 08:30 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(12) 294 74 46
512355225
biuro@safetec.pl
123502891
Safetec Maciej Rudnik

Informacje

Opis działalności
SAFETEC to firma informatyczna. Zajmują się kompleksową obsługą, między innymi dbają o bezpieczeństwo oraz oferują sprzęt i oprogramowanie. Siedziba naszej firmy mieści się w Krakowie. W branży funkcjonujemy od 2012 roku. Właścicielem firmy jest Maciej Rudnik.
Produkty i usługi
Oferujemy wybrane pojedyncze usługi informatyczne, a także całe pakiety. Swoją ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Współpracujemy z wieloma producentami, dzięki czemu oferujemy proste i nieskomplikowane rozwiązania. Jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Do każdego zlecenie podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy specjalistów, którzy służą radą i pomocą przy wyborze odpowiednich rozwiązań.

Nasza oferta:
-sieci komputerowe,
-sprzęt komputerowy i oprogramowania,
-projekty,
-wdrożenia,
-profesjonalny konsulting,
-bezpieczeństwo IT,
-backup i archiwizacja danych.

Wykonujemy prace w zakresie różnych sieci między innymi sieci lokalne LAN, przewodowe i bezprzewodowe WI-FI, a także sieci korporacyjne WAN. Ponadto zapewniamy kompletny outsourcing IT dla firm. Pełna administracja systemów i sieci. Zadbamy o serwery, urządzenia sieciowe, bezpieczeństwo antywirusowe i wiele innych. Oferujemy bezpłatne konsultacje w zakresie oferowanych usług i produktów! Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług oraz atrakcyjne ceny!

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Safetec.
Marki i specjalizacje
Partnerzy: Cisco, MCAfee, MIRCOSOFT, F-Secure, Endian, IBM, HP, APC, INTEL, LENOVO, KASPERSKY LAB, LINKSYS, SYMANTEC, APPLE, DELL, TOSHIBA i wiele innych.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń