Specjalistyczny Gabinet Lekarski Stanisław Maciej Teleśnicki

Świadczymy pomoc psychiatryczną w pełnym zakresie

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Lenartowicza 21/2, 30-038 Kraków Krowodrza, małopolskie
Poniedziałek Zamknięte
Wtorek 15:00 - 18:00
Środa Zamknięte
Czwartek 15:00 - 18:00
Piątek Zamknięte
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(2 reviews) napisz opinię
Specjalistyczny Gabinet Lekarski Stanisław Maciej Teleśnicki
ul. Lenartowicza 21/2, 30-038 Kraków Krowodrza, małopolskie
NIP
9441388788
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Specjalistyczny Gabinet Lekarski Stanisław Maciej Teleśnicki

Informacje

Opis działalności firmy Specjalistyczny Gabinet Lekarski Stanisław Maciej Teleśnicki w Kraków
W Specjalistycznym Gabinecie Lekarskim Stanisława Teleśnickiego zajmujemy się świadczeniem pełnego zakresu usług psychiatrycznych w formie klinicznej i orzeczniczej już od 1998 roku. Nasz gabinet mieści się w Krakowie. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
W Specjalistycznym Gabinecie Lekarskim Stanisława Teleśnickiego działamy już od ponad dwóch dekad. Zajmujemy się przede wszystkim świadczeniem pomocy medycznej w zakresie psychiatrii. Świadczymy usługi w formie klinicznej oraz orzeczniczej. Wiele lat w zawodzie pozwoliło nam wykształcić pewien rodzaj delikatności, co pomaga naszym pacjentom się zrelaksować. Jest to wyjątkowo ważne w tej dziedzinie medycyny, w której wywiad medyczny jest kompletną podstawą do dalszego leczenia.

W naszej ofercie znajdują się takie usługi jak między innymi:

- leczenie nerwic, depresji, psychoz, lęków, zespołów otępiennych, a także zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych,
- leczenie zaburzeń odżywiania,
- doradztwo rodzinne - pomoc w rozwiązywaniu problemów rodzinnych, małżeńskich oraz osobistych,
- doradztwo wychowawcze - udzielanie pomocy dzieciom, ich rodzicom oraz wychowawcom w rozwiązywaniu problemów szkolnych i opiekuńczych,
- doradztwo zawodowe - pomoc w wyborze właściwego kierunku kształcenia, odpowiedniej szkoły lub uczelni,
- nadzór pedagogiczny nad procesem przyswajania programu szkolnego u uczniów z trudnościami szkolnymi,
- relaksacja.

W razie potrzeby przeprowadzamy również badania EEG. Wystawiamy też opinie psychiatryczne.

Zapraszamy serdecznie do kontaktowania się z nami telefonicznie w celu umówienia się na wizytę w najdogodniejszym dla Państwa terminie. Odpowiemy również na wszystkie pytania związane z ofertą.
Zasięg działania
Firma Specjalistyczny Gabinet Lekarski Stanisław Maciej Teleśnicki z lokalizacji: Kraków świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, krakowski

Aktualności

psychoterapia

17.03.2022

Depresja stała się w dzisiejszych czasach chorobą, która dotyka coraz więcej ludzi. Nie zawsze jest ona łatwa do zdiagnozowania i daje oczywiste objawy. W Specjalistycznym Gabinecie Lekarskim psychiatry Stanisława Teleśnickiego doskonale zdajemy sobie sprawę, że stany depresyjne wpływają na każdy aspekt życia pacjenta. Naszym pacjentom pomagamy w leczeniu depresji.

doradztwo zawodowe

16.05.2022

Wybór kierunku kształcenia to jeden z ważniejszych momentów w życiu ludzi. Może mieć on ogromny wpływ na przyszłość danej osoby, dlatego bywa dla nas tak trudny. W gabinecie lekarza psychiatry Stanisława Teleśnickiego pomożemy Ci odkryć, jak powinna wyglądać dalej Twoja edukacja. Prowadzimy konsultacje z zakresu doradztwa zawodowego.

psychiatra

16.07.2022

W gabinecie psychiatry Stanisława Teleśnickiego pomagamy osobom cierpiącym na depresje, zaburzenia odżywiania, stany lękowe i nerwice natręctw. Zajmujemy się diagnostyką i terapią zaburzeń odżywiania, zaburzeń emocjonalnych i zaburzeń osobowości. Proponujemy również sporządzenie opinii psychiatrycznych, wykonanie badań EEG i doradztwo zawodowe.

terapia rodzinna

21.09.2022

Nie radzisz sobie z problemami w rodzinie? Kłócisz się z małżonkiem i nie możesz dogadać się z dziećmi? Jesteśmy w stanie pomóc Twojej rodzinie znaleźć wyjście z tej trudnej sytuacji. W gabinecie doktora Stanisława Teleśnickiego zajmujemy się terapią rodzin. Wspieramy naszych pacjentów w odnalezieniu rozwiązań problemów rodzinnych i dróg skutecznej komunikacji.

Opinie

(2 reviews) napisz opinię
M
Michał
Chodzimy na terapię do psychiatry całą rodziną. To bardzo pomaga w ułożeniu życia rodzinnego. Wiele się nauczyliśmy przez te kilka miesięcy.
M
Majka
Pan doktor Teleśnicki to najlepszy psychiatra. Od lat leczę depresję i byłam już u wielu specjalistów. Nigdzie nie znalazłam takiej pomocy jak w tym gabinecie.

Słowa kluczowe