Fresh Dom Sp. z o.o.

Sprzątanie mieszkań, biur i obiektów usługowych

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. Miechowska 5B/1, 30-055 Kraków Krowodrza, małopolskie
(10 opinii) napisz opinię
Fresh Dom Sp. z o.o.
ul. Miechowska 5B/1, 30-055 Kraków Krowodrza, małopolskie
NIP
6772451409
Telefon
Fresh Dom Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Fresh Dom Sp. z o.o. w Kraków
Firma sprzątająca Fresh Dom znajduje się w Krakowie. Działamy od 2016 roku i zapewniamy wysoki poziom czystości w prywatnych mieszkaniach, ale również obiektach usługowych lub biurach.
Produkty i usługi
Jako kadra firmy Fresh Dom podejmujemy się sprzątania domów, apartamentów, powierzchni biurowych, gabinetów, magazynów, centrów handlowych, przychodni, ale również pomieszczeń nowo wybudowanych lub wyremontowanych.

Warto zwrócić uwagę na to, że do realizacji zleconych nam prac sprzątających stosujemy renomowany sprzęt marki Karcher, dzięki któremu jesteśmy w stanie doczyścić każdą powierzchnię! Często korzystamy również z ekologicznych środków czystości, które są skuteczne, ale nie zawierają tyle substancji chemicznych. Na życzenie Klienta wykorzystujemy też środki, które są całkowicie antyalergicznie i na zagrażają ludziom ani zwierzętom domowym.

Nasza podstawowa oferta to:
- odkurzanie i czyszczenie podłóg oraz dywanów i wykładzin,
- mycie podłóg,
- czyszczenie lamp i luster,
- pielęgnacja mebli drewnianych,
- wycieranie kurzu,
- mycie drzwi,
- utrzymanie czystości w łazienkach i pomieszczeniach sanitarnych,
- sprzątanie klatek schodowych,
- mycie okien,
- czyszczenie mebli tapicerowanych.

Do naszych zadań należy również wynoszenie śmieci, dbanie o porządek w poczekalniach i recepcjach oraz utrzymanie czystości wind, jeśli są w budynku.

Bardzo chętnie podejmiemy się również sprzątania pomieszczeń po remoncie. Usuwanie pyłu, kurzu oraz plam po farbach, czy lakierach może być trudne przy stosowaniu domowych metod. Dlatego tę usługę warto powierzyć nam! Zastosujemy środki, które ograniczają zużycie wody i chemicznych detergentów. Korzystamy z metody mycia parą wodną, która sprawdziła się już w niejednym wyremontowanym pomieszczeniu.

Oczywiście zakres prac oraz częstotliwość sprzątania ustalamy zawsze indywidualnie z Klientem.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu - firma Fresh Dom w Krakowie.
Zasięg działania
Firma Fresh Dom Sp. z o.o. z lokalizacji: Kraków świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
krakowski, Kraków

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(10 opinii) napisz opinię
M
Mirek
Firma co jakiś czas jest u mnie na czyszczeniu dywanów. Nie stosują przy tym żadnych ostrych i chemicznych środków. Wszystko jest ekologiczne i przyjazne dla ludzi oraz psów :)
B
Basia
Przychodzą do mnie raz w tygodniu sprzątać mieszkanie. Dobrze doczyszczają meble tapicerowane i dbają o pielęgnację mebli z litego drewna. Dobierają odpowiednie środki do powierzchni.
G
Grzesiek
Firma działa dokładnie według harmonogramu i nigdy nie opuszcza żadnych obowiązków. Panie sprzątające są bardzo miłe i niezwykle dokładne, polecam.
E
Ewa
Miałam już kilka firm sprzątających w moim biurze i ta jest najlepsza. Wypełniają wszystkie obowiązki i czyszczą nie tylko podłogi, czy biurka, ale również drobne elementy, takie jak lampy, grzejniki lub poręcze schodów. Nigdy o niczym nie zapominają i regularnie wymieniają worki na śmieci.
M
Martusia328
Z posprzątaniem magazynu poradzili sobie bez najmniejszego problemu. Warto było ich wynająć.
7
7jiloa
Usługi sprzątania świadczą na naprawdę wysokim poziomie. Polecam ich stuprocentowo.
I
Imichalik88
Profesjonalizm w każdym calu. Na sprzątaniu znają się doskonale.
W
Wlicua581
Solidna firma sprzątająca. Od dawna korzystam z ich usług i nigdy się nie zawiodłem.
M
Maruszek762
Kompleksowo zajmują się sprzątaniem obiektów. Stosują skuteczne środki, dzięki czemu potrafią pozbyć się każdego zabrudzenia.
I
Ilope222
Profesjonalne usługi porządkowe. Ekipa dokładnie, szybko i sprawnie realizuje wszystkie zadania. Można na nich w pełni polegać.