Biuro rachunkowe Spectrum Magdalena Gubała

Kompleksowa obsługa księgowo-kadrowo-płacowa

Biura rachunkowe
ul. Oleandry 2, 30-063 Kraków Krowodrza, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(12) 292 76 18
122927618
122927619


http://www.espectrum.pl
Biuro rachunkowe Spectrum Magdalena Gubała

Informacje

O nas

Opis działalności
Biuro rachunkowe Spectrum znajduje się w Krakowie. Powstało w 2006 roku, a jego właścicielką jest Magdalena Gubała. Specjalizuje się w obsłudze finansowo-księgowej firm, stowarzyszeń, wspólnot mieszkaniowych oraz innych podmiotów.
Produkty i usługi
Działalność w przestrzeni publicznej obwarowana jest licznymi przepisami. Każda złotówka wydana i zarobiona przez firmę albo stowarzyszenie musi być dokumentowana, ale w natłoku codziennych zdarzeń nietrudno o pomyłki. Z tego powodu najlepiej zlecić prowadzenie księgowości doświadczonym księgowym z biura rachunkowego Spectrum. Dzięki temu zyskują Państwo pewność, że powierzone dane są bezpieczne, a do informacji można będzie szybko dotrzeć. Ponadto dotrzymane zostaną wszelkie terminy płatności i sprawozdawczości, a koszt związany z rachunkowością się obniży.

Biuro rachunkowe Spectrum oferuje klientom przede wszystkim prowadzenie ksiąg handlowych oraz ksiąg przychodów i rozchodów. Ponadto oferta związana z księgowością obejmuje:
-prowadzenie ewidencji ryczałtowych
-reprezentowanie klientów przed US
-reprezentowanie klientów przed ZUS
-sporządzanie ewidencji środków trwałych
-ryczałt VAT
-rozliczanie podatków

Księgowi rozliczają PIT, CIT i VAT. Ponadto zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi. Prowadzą kartoteki pracownicze, ewidencje urlopów i zwolnień lekarskich oraz przygotowują sprawozdania dla PFRON. Zgłaszają też pracowników do ZUS, doradzają w kwestii prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Biuro prowadzi pełną obsługę księgową firm z zakresu zarządzania nieruchomościami oraz służy poradami i analizami ekonomicznymi. Na zlecenie klientów możliwe jest przygotowanie biznesplanów, wniosków kredytowych i analiz sprawozdań finansowych.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o ofercie biura rachunkowego Spectrum. Po więcej najlepiej wejść na stronę internetową, napisać maila albo zadzwonić.
Marki i specjalizacje

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
małopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

kpir,
cit,
pit,
vat,