Artur Walencik Zakład usług transportowych

Transport z HDS - Kraków i okolice

Transport samochodowy
ul. Prądnicka 10, 30-002 Kraków Krowodrza, małopolskie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Artur Walencik Zakład usług transportowych

Informacje

O nas
Artur Walencik Zakład Usług Transportowych to nie tylko firma z wieloletnią tradycją, ale również sprawnie funkcjonujące, nowoczesne przedsiębiorstwo, oferujące transport materiałów budowlanych na terenie całego kraju.

Posiadamy profesjonalny sprzęt ciężarowy, obsługiwany przez zgraną, fachową ekipę załadunkową, będącą w stanie pokonać wiele kilometrów, by dotrzeć do Klienta. Naszą specjalnością jest transport z pomocą specjalistycznego żurawia załadunkowego, HDS. Sprzęt ten umożliwia załadunek najcięższych i najtrudniejszych do przewozu materiałów budowlanych. Ponadto żuraw HDS idealnie nadaje się do holowania przyczep z towarem, a nawet podnoszenia ciężkich maszyn budowlanych.

Oprócz tego Artur Walencik Zakład Usług Transportowych zapewnia transport materiałów sypkich – piasku, gruzu, ziemi, kamieni i wszelkiego rodzaju kruszywa. Wszyscy nasi Klienci mają satysfakcję z profesjonalnie wykonanych usług. Wykonując nasze zlecenia staramy się poświęcić im maksimum czasu i energii, tak by byli Państwo pewni, że powierzane nam materiały budowlane są w pewnych i profesjonalnych rękach.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług transportowych firmy Artur Walencik Zakład Usług Budowlanych. Gwarantujemy, że nie będą Państwo rozczarowani.
Opis działalności
Firma Artur Walencik Zakład Usług Transportowych oferuje transport materiałów budowlanych na terenie całego kraju. Jej specjalnością jest transport z pomocą żurawia przeładunkowego - transport HDS.
Produkty i usługi
Firma Artul Walencik Zakład Usług Transportowych zapewnia transport wszelakich ładunków budowlanych z możliwością załadunku-rozładunku HDS.

Oferujemy Państwu następujące usługi:

- krajowy transport materiałów budowlanych,
- usługi transportowe za pomocą żurawia HDS,
- przewóz materiałów sypkich w dowolne miejsce kraju,
- transport ciężarowy,
- transport wywrotką,
- przewóz kamienia, piasku, gruzu, ziemi,
- transport maszyn,
- wywóz gruzu.

Do wszystkich usług pochodzimy poważni i staramy się wykonywać je jak najbardziej profesjonalnie. Nasi Klienci mogą być pewni bezpieczeństwa powierzonych nam towarów. Zapraszamy do skorzystania z usług transportowych firmy Artura Walencika.
Marki i specjalizacje
Transport wszelakich ładunków budowlanych z możliwością załadunku-rozładunku HDS.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Kraków

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń