Cracow Union sp. z o.o. Biuro rachunkowe

Kompleksowa obsługa księgowa -kadry płace- doradztwo podatkowe

Biura rachunkowe
ul. Prądnicka 10, 30-002 Kraków Krowodrza, małopolskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Cracow Union sp. z o.o. Biuro rachunkowe

Informacje

O nas
"Ekonomia musi słuchać etyki" Jan Paweł II

Każdy podmiot prowadzący działalność gospodarczą kieruje się w swojej pracy określonymi zasadami. Jednym z filarów pracy biura rachunkowego Cracow Union jest etyka biznesu – dziedzina, która w ostatnim czasie zyskuje w świecie gospodarczym coraz większy rozgłos.

Jako Cracow Union wychodzimy z założenia, że aby stale się rozwijać i odnosić sukcesy, potrzebne jest zaufanie naszych partnerów biznesowych. Zaufanie to zdobywamy poprzez jasne i przejrzyste zasady postępowania. W swojej codziennej pracy kierujemy się uczciwością, sprawiedliwością, rzetelnością i odpowiedzialnością społeczną. Doceniają to nasi zadowoleni Klienci, których grono stale się powiększa.

Kilkunastoletnia strategia przestrzegania w pracy wartości etycznych, prawa, szacunku do pracowników i Klientów sprawia, że CRACOW UNION jest wiarygodnym partnerem biznesowym i cieszy się społecznym zaufaniem.
Opis działalności
Biuro Rachunkowe Cracow Union Sp. z o.o. istnieje od 2000 roku. Nasza działalność skupia się na kompleksowej obsłudze księgowej i doradczej firm. Naszymi głównymi odbiorcami są nowo powstające małe i średnie firmy. Biuro rachunkowe mieści się w Krakowie w dzielnicy Krowodrza, przy ulicy Prądnickiej 10. Zatrudniamy specjalistów z następujących dziedzin: księgowej, kadrowo-płacowej, prawnej, inwestycyjnej. Zakres usług to m.in.: prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, księgi handlowe, plan kont, kadry, płace, ZUS, doradztwo podatkowe.
Produkty i usługi
Cracow Union, to profesjonalne biuro rachunkowe, które oferuje swoim klientom szeroki zakres usług związanych z księgowością. Świadczymy pomoc związaną z rozliczeniami miesięcznymi, kwartalnymi oraz rocznymi i zapewniamy pełną obsługę podatkową dla firm.

Funkcjonujemy na rynku już od wielu lat, a doświadczenie pozwoliło nam wypracować najlepsze metody współpracy z klientami. Nasz zespół tworzy grupa wykwalifikowanych pracowników, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkim zmianami prawnymi, dzięki czemu możemy zapewnić najwyższą jakość usług. Wszystkie zlecenia realizujemy w terminie, a naszych klientów na bieżąco informujemy o przebiegu pracy.

Do współpracy zapraszamy także osoby, które dopiero planują założyć własną firmę. Przeanalizujemy Państwa potrzeby, zaproponujemy najlepszą formę opodatkowania i zajmiemy się czynnościami administracyjnymi. Pomożemy także uzyskać dotacje unijne i przeprowadzimy niezbędne szkolenia dla pracowników.

Poza bieżącą obsługą podatkową, zajmujemy się również zagadnieniami związanymi z fuzjami i przejęciami. Oferujemy doraźną pomocą w przypadku kontroli czy audytu, a także sporządzanie wymaganych przez prawo deklaracji. Jednym z naszych filarów jest także doradztwo kredytowe - pomożemy wybrać optymalne rozwiązania, które będą odpowiadać Państwa potrzebom. Dodatkowo proponujemy porady w zakresie kontaktów z administracją skarbową.

Cracow Union obsługuje nie tylko klientów biznesowych, dla których realizowana jest obsługa podatkowa (w tym sporządzanie deklaracji VAT, PIT oraz CIT). Z naszej pomocy mogą skorzystać także osoby fizyczne, które potrzebują wsparcia w rozliczeniach z Urzędami Skarbowymi.

Jeśli szukają Państwo doświadczonych specjalistów, którzy poradzą sobie nawet z najtrudniejszym zadaniem, zapraszamy do kontaktu. Siedziba naszego biura rachunkowego znajduje się w Krakowie, przy ul. Prądnickiej.
Marki i specjalizacje
Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w obsłudze przedsiębiorstw. Naszemu biuru rachunkowemu zaufało już kilkadziesiąt podmiotów gospodarczych - począwszy od małych, jednoosobowych firm - po podmioty zatrudniające kilkadziesiąt osób.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

pity,
zus,
cit,
gus,
VAT,