Cracow Union Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Obsługa księgowa w pełnym zakresie

Biura rachunkowe
ul. Prądnicka 10, 30-002 Kraków Krowodrza, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Cracow Union Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Prądnicka 10, 30-002 Kraków Krowodrza, małopolskie
NIP
9451914008
Telefon
Cracow Union Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Informacje

Opis działalności firmy Cracow Union Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Kraków
W biurze rachunkowym Cracow Union zajmujemy się świadczeniem obsługi księgowej i doradczej firm. Naszymi głównymi odbiorcami są nowo powstające małe i średnie firmy. Nasze biuro rachunkowe mieści się w Krakowie w dzielnicy Krowodrza, przy ulicy Prądnickiej 10. Zatrudniamy specjalistów z następujących dziedzin: księgowej, kadrowo-płacowej, prawnej, inwestycyjnej. Zapraszamy do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
Jako Cracow Union wychodzimy z założenia, że aby stale się rozwijać i odnosić sukcesy, potrzebne jest zaufanie naszych partnerów biznesowych. Zaufanie to zdobywamy poprzez jasne i przejrzyste zasady postępowania. W swojej codziennej pracy kierujemy się uczciwością, sprawiedliwością, rzetelnością i odpowiedzialnością społeczną. Doceniają to nasi zadowoleni Klienci, których grono stale się powiększa.

Kilkunastoletnia strategia przestrzegania w pracy wartości etycznych, prawa, szacunku do pracowników i Klientów sprawia, że jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym i cieszy się społecznym zaufaniem.

Działamy jako profesjonalne biuro rachunkowe, które oferuje swoim klientom szeroki zakres usług związanych z księgowością. Świadczymy pomoc związaną z rozliczeniami miesięcznymi, kwartalnymi oraz rocznymi i zapewniamy pełną obsługę podatkową dla firm.

Funkcjonujemy na rynku już od wielu lat, a doświadczenie pozwoliło nam wypracować najlepsze metody współpracy z klientami. Nasz zespół tworzy grupa wykwalifikowanych pracowników, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkim zmianami prawnymi, dzięki czemu możemy zapewnić najwyższą jakość usług. Wszystkie zlecenia realizujemy w terminie, a naszych klientów na bieżąco informujemy o przebiegu pracy.

Do współpracy zapraszamy także osoby, które dopiero planują założyć własną firmę. Przeanalizujemy Państwa potrzeby, zaproponujemy najlepszą formę opodatkowania i zajmiemy się czynnościami administracyjnymi. Pomożemy także uzyskać dotacje unijne i przeprowadzimy niezbędne szkolenia dla pracowników.

Poza bieżącą obsługą podatkową zajmujemy się również zagadnieniami związanymi z fuzjami i przejęciami. Oferujemy doraźną pomocą w przypadku kontroli czy audytu, a także sporządzanie wymaganych przez prawo deklaracji.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty.
Zakres działalności

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
W
S
Wijo Studio
Również korzystam z usług biura rachunkowego Cracow Union i jestem bardzo zadowolony. Polecam!
F
A
Firma AMS
Od paru lat korzystamy z usług Cracow Union. Wszystko na czas, fachowa obsługa i w każdej chwili można liczyć na ich pomoc. Serdecznie polecam!!!
Z
Zborowska
Biuro godne polecenia . Profesjonalna obsługa ,indywidulane traktowanie klienta

Słowa kluczowe

pity,
zus,
cit,
gus,
VAT,