Ryszard Łoboda Pracownia Witraży i Szkła

Witraże - projekty, sprzedaż, konserwacja

Witraże
ul. Prądnicka 5, 30-202 Kraków Krowodrza, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
609 579 185
Adres korespondencyjny
ul. Prądnicka 5, 30-202 Kraków Krowodrza, małopolskie

Informacje

Opis działalności
Pracownię Witraży i Szkła założyliśmy w Krakowie w 2013 roku. Jej właścicielem jest Ryszard Łoboda. Przygotowujemy witraże na specjalne zamówienie. Zapraszamy.
Produkty i usługi
W Pracowni Witraży i Szkła pracują osoby, które zajmują projektowaniem i tworzeniem witraży. Realizujemy pojedyncze zamówienia od osób prywatnych, które chciałyby umieścić witraż w swoim mieszkaniu, restauracji, hotelu, czy innym budynku. Dzieła posiadają nie tylko tematykę sakralną. Nasi artyści przenoszą z papieru na szkło kolorowe różne inne motywy. Do tworzenia dzieł wykorzystują technikę fusingu. Witraże na zamówienie w mniejszej wersji idealnie nadają się na prezent. W pracowni powstaje szkoło osłonowe termoizolacyjne, które posiada wysokie parametry techniczne. Wykonujemy produkty takie jak:
- witraż patynowany,
- witraż malowany,
- witraż geometryczny,
- witraż figuralny,
- witraż abstrakcyjny.

Współpracujemy z innymi firmami, które konstruują i montują ramy z metalu, aluminium, czy drewna. Zajmujemy się także konserwacją i rekonstrukcją witraży w kościołach i innych zabytkowych obiektach.

Zapraszamy do naszej pracowni osoby w każdym wieku. Przeprowadzamy warsztaty, na których goście mogą rozwijać swoją kreatywność oraz poznać metodypracy ze szkłem barwionym.

Pracownia Witrażu i Szkła z Krakowa prezentuje swoje prace na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń