Akademia Górniczo-Hutnicza im. S. Staszica Wydział Odlewnictwa

Publiczne uniwersytety i szkoły wyższe
ul. Reymonta 23, 30-059 Kraków Krowodrza, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Telefon
(12) 617 27 78

Informacje

Głównym profilem działalności firmy Akademia Górniczo-Hutnicza im. S. Staszica Wydział Odlewnictwa jest Publiczne uniwersytety i szkoły wyższe. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Kraków w województwie małopolskim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Akademia Górniczo-Hutnicza im. S. Staszica Wydział Odlewnictwa poprzez email: sekrodl@agh.edu.pl lub telefon: (12) 617 27 78 .
Jeśli chcesz nawiązać z Akademia Górniczo-Hutnicza im. S. Staszica Wydział Odlewnictwa kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 30-059 Kraków ul. Reymonta 23,.
Zakres działalności większości przedsiębiorstw z branży obejmuje m.in:
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Akademia Górniczo-Hutnicza im. S. Staszica Wydział Odlewnictwa. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.