PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE" ISKIERKA" MAŁGORZATA PYŻYK

Przytulny, przyjazny drugi dom.

Przedszkola prywatne
ul. Staffa 6, 30-080 Kraków Krowodrza, małopolskie
poniedziałek 06:00 - 18:00
wtorek 06:00 - 18:00
środa 06:00 - 18:00
czwartek 06:00 - 18:00
piątek 06:00 - 18:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(12) 637 33 46
Adres korespondencyjny
ul. Staffa 6, 30-080 Kraków Krowodrza, małopolskie

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy przedszkolem Rodzinnym. Wspólnie z rodzicami pragniemy stworzyć dla naszych dzieci przytulny, przyjazny, "drugi dom". Dajemy sobie szansę do wzajemnego wspierania się, współdziałania w wychowaniu i edukacji naszych dzieci. Pragniemy, aby nasze dzieci były: zdrowe, kochane, szanowane, aby umiały wykazać się mądrością.
Produkty i usługi
W budynku naszego przedszkola mieści się sześć obszernych sal oddziałowych zaopatrzonych w liczne zabawki i pomoce dydaktyczne. Posiadamy komfortowe szatnie i mniejsze gabinety, które są wykorzystywane przez pediatrę, oraz podczas zajęć indywidualnych prowadzonych przez logopedę, psychologa i pedagoga. Przy każdej sali znajduje się łazienka, dostosowana do potrzeb maluchów.

Posiadamy własną kuchnię która każdego dnia przyrządza zdrowe, świeże jedzenie które daje niezbędną energię donauki i zabawy na cały dzień. Przygotowywane przez nas posiłki zawierają wszelkie potrzebne dla zdrowego rozwoju dziecka wartości odżywcze w odpowiednich ilościach oraz rotację potraw by maluchy nigdy się nie nudziły.

Jesteśmy przedszkolem Rodzinnym. Wspólnie z rodzicami pragniemy stworzyć dla naszych dzieci przytulny, przyjazny, "drugi dom".
Dajemy sobie szansę do wzajemnego wspierania się, współdziałania w wychowaniu i edukacji naszych dzieci. Pragniemy, aby nasze dzieci były: zdrowe, kochane, szanowane, aby umiały wykazać się mądrością życiową w każdej sytuacji. W naszym Rodzinnym przedszkolu stwarzamy warunki do wszechstronnego rozwoju Dziecka.
Marki i specjalizacje
Misją naszego przedszkola jest abyśmy wspólnie z Rodzicami pokierowali wszechstronnym rozwojem naszych dzieci tak, aby były: zdrowe, bezpieczne, wrażliwe, otwarte na siebie i innych, aby potrafiły kontrolować swoje emocje.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń