Dor Med Marek Rożek

Wysokiej klasy aparaty wewnątrzuszne i wewnątrzkanałowe.

Aparaty słuchowe
ul. Urzędnicza 10, 30-051 Kraków Krowodrza, małopolskie
Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(5 opinii) napisz opinię
Dor Med Marek Rożek

Informacje

Opis działalności
Dor-Med to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży laryngologicznej. Staramy się dokładnie przeprowadzić badania słuchu i optymalnie dobrać aparat słuchowy do wykrytej wady. Właścicielem firmy jest Marek Rożek, a nasza siedziba znajduje się w Krakowie.
Produkty i usługi
Posiadamy spore doświadczenie w branży laryngologicznej, gdyż na rynku istniejemy od ponad dwudziestu lat. Zajmujemy się diagnostyką problemów u osób słabosłyszących w zakresie pełnych badań słuchu dla różnych grup wiekowych. Naszymi Klientami mogą być zarówno młodzież, dorośli, dzieci i osoby starsze.

Usługi przez nas świadczone, to:
- badanie słuchu u noworodków,
- badanie słuchu u dzieci,
- badanie słuchu u dorosłych,
- badanie słuchu u osób starszych,
- badanie ABR.

Zajmujemy się prowadzeniem specjalistycznych przychodni. Są to przychodnie audiologiczna, laryngologiczna, foniatryczna, psychologiczna, logopedyczna i neurologiczna. Sprzedajemy również aparaty słuchowe dla różnych grup wiekowych renomowanych producentów, co daje gwarancję ich wysokiej jakości.

W swoim asortymencie posiadamy również systemy FM, budziki dla słabosłyszących czy baterie i wkładki do aparatów słuchowych. Każdy Klient otrzymuje pięcioletnią gwarancję oraz możliwość serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Wykwalifikowany personel odpowiednio przeprowadza badania słuchu i optymalnie dobiera aparat słuchowy.

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt z firmą Dor Med z Krakowa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
E
Eryk
Bardzo dobry gabinet badania słuchu. Odpowiednio świadczą swoje usługi i dobrze dobierają aparat słuchowy do pacjentów.
M
Marta
Sprawnie i precyzyjnie postawiona diagnoza oraz odpowiednio dobrany aparat słuchowy. Teraz mogę wszystko dokładnie usłyszeć.
M
Marceli
Odpowiednio przeprowadzane badania słuchu. Już od jakiegoś czasu korzystam z ich aparatu słuchowego i jestem bardzo zadowolony.
H
Herbert
Polecam serdecznie firmę Dor-Med. Oferują naprawdę dobrze wykonane aparaty słuchowe. Widać, że chcą dla swoich klientów jak najlepiej.
H
Honorata
Moje dziecko już od wczesnych lat miewało problemy ze słuchem, ale z zakupionym tutaj aparatem wszystko zmierza ku lepszej przyszłości.