Centrum Feniks Psychologia i Psychoterapia Radosław Piątek

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Urzędnicza 37 lok. 10, 30-048 Kraków Krowodrza, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci. Centrum Feniks Psychologia i Psychoterapia Radosław Piątek ma swoją siedzibę w miejscowości Kraków w województwie małopolskim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Centrum Feniks Psychologia i Psychoterapia Radosław Piątek poprzez email: ecentrumfeniks@gmail.com lub telefon: 509 571 389 .
Adres wykonywania działalności przez Centrum Feniks Psychologia i Psychoterapia Radosław Piątek to ul. Urzędnicza 37 lok. 10, 30-048 Kraków. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Centrum Feniks Psychologia i Psychoterapia Radosław Piątek. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.