The Blok sp. z o. o

Wykonywanie projektów architektonicznych wielobranżowych

Biura architektoniczne
ul. Urzędnicza 47/6, 30-048 Kraków Krowodrza, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
The Blok sp. z o. o

Informacje

Opis działalności
W Grupie Projektowej The Blok zajmujemy się wykonywaniem projektów architektonicznych w pełnym zakresie branż i uzgodnień wymaganych do uzyskania pozwolenia na budowę i realizacji obiektów już od 1991 roku. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
W Grupie Projektowej The Blok działamy na rynku już od niemal trzech dekad. Oferujemy projekty architektoniczne w pełnym zakresie branż i uzgodnień wymaganych do uzyskania decyzji pozwolenia na budowę i realizacji obiektów.

Zwracamy szczególną uwagę na wysoką jakość, świadczonych przez nas usług, podejmując się trudnej roli mediatora pomiędzy funkcjonalnymi walorami obiektu a oddziałującymi na przestrzeń, w której żyjemy niematerialnymi wartościami, jakie może nieść trwający w czasie obiekt architektoniczny.

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług w zakresie projektowania obiektów przemysłowych, budynków użyteczności publicznej, budynków handlowo-usługowych, zespołów budynków mieszkalnych, domów jednorodzinnych nie zapominając o aranżacji wnętrz i małej architekturze.

Do naszych zadań należy realizacja wielobranżowej dokumentacji projektowej. Na życzenie klienta zajmujemy się również reprezentacją w trakcie procedur administracyjnych związanych z uzyskiwaniem decyzji budowlanych.

Główny zakres naszych usług obejmuje:

- projekty budowlane,
- projekty wykonawcze,
- projekty przetargowe,
- projekty koncepcyjne,
- uzyskiwanie decyzji o pozwoleniu na budowę,
- uzyskiwanie decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu,
- analizy działek związane z planem miejscowym.

Każdą współpracę traktujemy profesjonalnie i indywidualne. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży znacznie rzutuje na jakość świadczonych usług, czego potwierdzeniem jest stale poszerzające się grono zaufanych klientów. Warto nadmienić, że klienci wracają do nas, by powierzyć nam kolejne zadania projektowe.

Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie można zobaczyć ważniejsze projektowane obiekty i realizacje.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń