Udźwig Usługi dźwigowe Pukała Tomasz

Profesjonalne usługi dźwigami i żurawiami

Dźwigi i żurawie
ul. Warmijska 11/13, 30-069 Kraków Krowodrza, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
602 245 718
Może cię zainteresować
Udźwig Usługi dźwigowe Pukała Tomasz

Informacje

Opis działalności
Udźwig to firma zajmująca się wynajmem maszyn budowlanych. Siedziba naszej działalności mieści się w Krakowie. Doświadczenie w branży zyskujemy już od 1989 roku.
Produkty i usługi
Dzięki 30 latom doświadczenia zdobyliśmy ogromne doświadczenie i uznanie. Przez te kilkadziesiąt lat doskonale poznaliśmy potrzeby i wymagania klientów i dostosowaliśmy do nich ofertę. Swoją działalność prowadzimy zarówno w Krakowie, jak i na terenie całej Małopolski.

Byliśmy uczestnikami prac nad obiektami, takimi jak:
- mosty,
- wiadukty,
- centra handlowe,
- rurociągi,
- fabryki,
- trasy tramwajowe.

W naszym parku maszyn znajdziecie Państwo różnego rodzaju sprzęt budowlany. Oferujemy wynajęcie: dźwigów, podnośników, żurawi czy podestów ruchomych. Maszyny, które mamy w ofercie pochodzą od firm, takich jak Faun, Liebherr, JLG, IFA, Diaz czy Hydros.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo żurawieo udźwigu do 50 ton i 54 metrach wysokości oraz podnośniki koszowe o wysokości pracy na 23 metrach.

Zapewniamy pełne bezpieczeństwo i pracę z doświadczoną kadrą pracowniczą, którą stanowią wykwalifikowani operatorzy. Wszystkie oferowane przez nas maszyny przechodzą wszelkie niezbędne kontrole, dzięki czemu gwarantujemy pełną satysfakcję z wykonanej usługi.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

Faun,
JLG,
Liaz,
IFA,