Udźwig Usługi dźwigowe Pukała Tomasz

Profesjonalne usługi dźwigami i żurawiami

ul. Warmijska 11/13, 30-069 Kraków Krowodrza, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(12) 388 57 77
Adres korespondencyjny
ul. Warmijska 11/13, 30-069 Kraków Krowodrza, małopolskie

Informacje

Opis działalności
Udźwig to firma zajmująca się wynajmem maszyn budowlanych. Siedziba naszej działalności mieści się w Krakowie, w województwie małopolskim. Doświadczenie w branży zyskujemy już od 1989 roku.
Produkty i usługi
Dzięki 30 latom doświadczenia zdobyliśmy ogromne doświadczenie i uznanie. Przez te kilkadziesiąt lat doskonale poznaliśmy potrzeby i wymagania klientów i dostosowaliśmy do nich ofertę. Swoją działalność prowadzimy zarówno w Krakowie, jak i na terenie całej Małopolski.

Byliśmy uczestnikami prac nad obiektami, takimi jak:
- mosty,
- wiadukty,
- centra handlowe,
- rurociągi,
- fabryki,
- trasy tramwajowe.

W naszym parku maszyn znajdziecie Państwo różnego rodzaju sprzęt budowlany. Oferujemy wynajęcie: dźwigów, podnośników, żurawi czy podestów ruchomych. Maszyny, które mamy w ofercie pochodzą od firm, takich jak Faun, Liebherr, JLG, IFA, Diaz czy Hydros.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo żurawie o udźwigu do 50 ton i 54 metrach wysokości oraz podnośniki koszowe o wysokości pracy na 23 metrach.

Zapewniamy pełne bezpieczeństwo i pracę z doświadczoną kadrą pracowniczą, którą stanowią wykwalifikowani operatorzy. Wszystkie oferowane przez nas maszyny przechodzą wszelkie niezbędne kontrole, dzięki czemu gwarantujemy pełną satysfakcję z wykonanej usługi.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń