Ksar Nadzór Archeologiczny i nadzór przyrodniczy

Profesjonalna inwentaryzacja herpetologiczna i chiropterologiczna.

Ochrona środowiska
ul. Wrocławska 52b/31, 30-011 Kraków Krowodrza, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
692 536 051
Ksar Nadzór Archeologiczny i nadzór przyrodniczy

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy KSAR znajduje się w Woli Kalinowskiej, na terenie województwa małopolskiego. Specjalizujemy się w usługach archeologicznych. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2005 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności naszej firmy KSAR jest realizacja prac archeologicznych. Jesteśmy w stanie wykonać także prace przyrodniczo-środowiskowe, w tym nadzory przyrodnicze, ekspertyzy, monitoring zoologiczny i botaniczny. Ponadto oferujemy:
- ekspertyzy dendrologiczne,
- inwentaryzacje dendrologiczne,
- raporty oddziaływania na środowisko.

Do zakresu świadczonych przez nas usug należy oczyszczanie terenu z materiałów wybuchowych. Podejmiemy się również prac konserwatorskich dzieł sztuki i obiektów zabytkowych. Nasza oferta obejmuje nadzory budowlane w obiektach zabytkowych, przenoszenie i konserwację obiektów.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi projektowanie zieleni, konserwacja zieleni w parkach zabytkowych oraz sadzenie drzew i krzewów, prace w zakresie zieleni drogowej.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem chcąc spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość, a także konkurencyjne ceny.

Zapraszamy na naszą stronę internetową, a także do skorzystania z oferty firmy KSAR.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń