Lizoń Kancelaria Prawna Sp.k.

Pomoc prawna dla przedsiębiorców i osób indywidualnych

Doradztwo prawne
ul. ks. bpa Bandurskiego 22/2, 31-515 Kraków małopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Lizoń Kancelaria Prawna Sp.k.

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy kancelarią prawną, której siedziba znajduje się w Krakowie na Śródmieściu. Jesteśmy kancelarią prawną, której siedziba znajduje się w Krakowie na Śródmieściu. Świadczymy dla Państwa kompleksowe usługi doradcze w zakresie prawa, reprezentując Państwa w sprawach sądowych, sporządzając projekty pism procesowych i administracyjnych, a także prowadząc obsługę prawną firm i spółek.
Produkty i usługi
Działamy bazując na doświadczeniu i ciągle podnoszonych kwalifikacjach. Naszą wiedzę prawną stale aktualizujemy w odniesieniu o najnowsze orzecznictwo sądowe i przepisy prawa. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedstawicieli przedsiębiorstw, którzy poszukują stałej współpracy prawnej.

Prowadzimy sprawy z zakresu prawa gospodarczego, nieruchomości, pracy, spadkowego i autorskiego. Dzięki współpracy doradców prawnych i adwokatów, jesteśmy w stanie opiniować i tworzyć umowy, obsługiwać bieżące doradztwo prawne i reprezentować naszych klientów przed sądem.

Nasza oferta to między innymi:

- obsługa prawna przedsiębiorstw,
- rozwody i podziały majątku,
- sprawy o zachowek i dział spadku, odrzucenie spadku,
- sprawy egzekucyjne,
-sporządzanie i opiniowanie umów,
- sprawy z prawa pracy ( w tym odwołanie do sądu pracy, sprawy o odszkodowanie),
- sprawy sądowe,
- dochodzenie odszkodowań od firm ubezpieczeniowych,
- prowadzenie spraw administracyjnych, w tym w sprawach budowlanych, w tym sporządzanie odwołań od decyzji i zażaleń,
- dochodzenie roszczeń z tytułu rękojmi,
- sporządzanie pism, w tym odwołań w sprawach podatkowych,
- sporządzanie skarg do wojewódzkiego sądu administracyjnegoi reprezentacji klienta przed sądem,
- rejestracja znaków towarowych.

Bierzemy także udział w sporach sądowych poprzez sporządzanie pozwów, wniosków i innych pism procesowych a także reprezentację klientów na rozprawach. Pomagamy także przy negocjacjach, również tych z firmami windykacyjnymi i wierzycielami.

Zapewniamy pomoc prawną doświadczonego prawnika w powyższych sprawach, w szczególności doradzając w zakresie umów, pomagając w procesie negocjacji, udzielając porad prawnych dla osób indywidualnych, jak i przedsiębiorców.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej kancelarii prawnej z Krakowa. W celu udzielenia Państwu pomocy prawnej prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem e-maila.
Marki i specjalizacje
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju ze szczególnym uwzględnieniem województwa małopolskiego i śląskiego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie, śląskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
J
Jarząbek
Doradcy, pracujący w tej kancelarii to bardzo wyrozumiali ludzie, którzy starają się pomóc swoim klientom. Polecam każdemu :)
M
Maksymilian
Współpraca z kancelarią Lizoń układa się świetnie. Bieżący kontakt z radcami prawnymi daje mi wewnętrzny spokój dotyczący moich działań i tego, że są zgodne z prawem. Serdecznie polecam.