Alwik Sylwia Orszulak

Pogotowie Kanalizacyjne i wodociągowe kraków, wuko, czyszczenie kanalizacji

Hydraulicy
os. Oświecenia 16 /27, 31-635 Kraków Mistrzejowice, małopolskie
(7 opinii) napisz opinię

Kontakt

Telefon
885 624 444
Adres korespondencyjny
os. Oświecenia 16 /27, 31-635 Kraków Mistrzejowice, małopolskie
Media społecznościowe
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Firma Alwik posiada wieloletnie doświadczenie w branży usług kanalizacyjnych. Specjalizujemy się w udrażnianiu, czyszczeniu instalacji sanitarnych, deszczowych, pionów kanalizacyjnych w blokach i domkach jednorodzinnych, wpustów ulicznych, studzienek przykanalików i wszystkiego rodzaju instalacji które odpowiedzialne są za odprowadzanie ścieków i wody opadowej.

Tworząc nasza firmę główny nacisk kładliśmy na nowoczesny sprzęt, dzięki któremu prace mogą być wykonywane szybko i dokładnie, ale również na odpowiedzialnych ludzi którzy będą tym sprzętem pracowali i wykonywali dla państwa usługi. Osoby pracujące w naszej firmie maja kilku letnie doświadczenie w usługach z zakresu czyszczenia kanalizacji.

Podczas pracy zawsze na pierwszym miejscu stawiamy na sprawne i profesjonalne wykonanie usługi dla klienta. Efektem zadowolenia klientów, z naszych usług, jest stała współpraca, do której chcemy dążyć, żeby osoba lub instytucja która raz skorzystała z naszych usług chciała do nas wrócić i polecić nas swoim znajomym.

Do państwa dyspozycji posiadamy sprzęt czyszczący w postaci urządzeń:
- wysokociśnieniowego WUKO, zamontowanego na pojeździe o niedużych gabarytach, dzięki czemu możliwe jest dojechanie w trudno dostępne miejsca takie jak bramy kamienic, podwórka, parkingi podziemne itp.
- urządzenie do czyszczenia mechanicznego z zestawem spiral, i odpowiednimi końcówkami do czyszczenia. Łączna długość spirali w jednym odcinku to nawet 70m.
- Istnieje możliwość przeprowadzenia INSPEKCII TV (kamerowania) państwa instalacji kanalizacyjnej z natychmiastowym przekazaniem nagranego materiału do państwa dyspozycji.
- Urządzenia do odmrażania. Zamarznięta rura kanalizacyjna może być udrożniona, na odcinkach miedzy studzienkami, lub od szamba (studzienki) do domu.

Istnieje możliwość wykonania usług hydraulicznych jak również prac wykopowych związanych z przyłączami kanalizacyjnymi.

Opis działalności
Firma Alwik posiada wieloletnie doświadczenie w branży usług kanalizacyjnych.Specjalizujemy się w udrażnianiu, czyszczenie kanalizacji i instalacji sanitarnych, deszczowych, pionów kanalizacyjnych w blokach i domkach jednorodzinnych, wpustów ulicznych, studzienek przykanalików i wszystkiego rodzaju instalacji.Specjalność to:czyszczenie kanalizacji,przepychanie kanalizacji,pogotowie kanalizacyjne,czyszczenie rur,pogotowie wodociągowe kraków,pogotowie hydrauliczne,inspekcja kanalizacji,udrażnianie rur,wuko,kamerowanie kanalizacji,inspekcja tv, przetkanie kanalizacji, czyszczenie rur kanalizacji.
Produkty i usługi
CZYSZCZENIE CIŚNIENIOWE (HYDRODYNAMICZNE)
jest to jedna z najskuteczniejszych metod czyszczenia kanalizacji zewnętrznej, która polega na wypłukiwaniu wodą pod wysokim ciśnieniem nieczystości znajdujących się w rurze kanalizacyjnej. Dzięki wysokociśnieniowemu urządzeniu do czyszczenia WUKO (ponad 130 bar) i zastosowaniu odpowiedniej końcówki czyszczącej zamontowanej na wężu (100m), istnieje możliwość udrożnienia a następnie wyczyszczenia każdego rodzaju rury. Silne strumienie wody dzięki dyszom zamontowanym na końcówce czyszczącej skierowane na ścianki rury kanalizacyjnej, rozbijają i wypłukują wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia i osady takie jak:Tłuszcze,
Fekalia Piasek i kamień
CZYSZCZENIE MECHANICZNE (CZYSZCZENIE SPIRALAMI)
jest stosowane najczęściej w przypadku instalacji wewnętrznych, gdy zatkany jest zlew, pisuar lub zatkana jest umywalka, wanna, toaleta, itp, a także przy czyszczeniu pionów i poziomów kanalizacyjnych. Dzięki rożnym grubościom sprężyn i doborze odpowiednich końcówek czyszcząco-udrażniających montowanym na początku spirali,
KAMEROWANIE (INSPEKCJA TV)
pogotowie wodociągowe, czyszczenie kanalizacji, ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji, przetykanie kanalizacji, udrażnianie kanalizacji, pogotowie kanalizacyjne, czyszczenie rur, przepychanie kanalizacji, przepychanie rur, odmrażanie rur, usługi hydrauliczne, pogotowie hydrauliczne, wuko, monitoring kanalizacji, pogotowie wodno kanalizacyjne, kamerowanie kanalizacji, inspekcja kanalizacji, przepychanie rur kanalizacyjnych, inspekcja tv kanalizacji, naprawa kanalizacji, przetykanie rur, czyszczenie rur kanalizacyjnych, udrażnianie rur kanalizacyjnych, usługi kanalizacyjne, usuwanie awarii kanalizacyjnych, inspekcja kanałów, renowacja kanalizacji
Działamy na terenie miast oraz okolic:Kraków, Wiliczka, Oświęcim,Miechów, Wadowice, Chrzanów,Trzebinia, Olkusz, Skawina
Marki i specjalizacje
pogotowie wodociągowe, czyszczenie kanalizacji, ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji, przetykanie kanalizacji, udrażnianie kanalizacji, pogotowie kanalizacyjne, czyszczenie rur, przepychanie kanalizacji, przepychanie rur, odmrażanie rur, usługi hydrauliczne, pogotowie hydrauliczne, wuko, monitoring kanalizacji, pogotowie wodno kanalizacyjne, kamerowanie kanalizacji, inspekcja kanalizacji, przepychanie rur kanalizacyjnych, inspekcja tv kanalizacji, naprawa kanalizacji, przetykanie rur,
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
Oświęcim, Wieliczka, Myślenice, Olkusz, Brzesko, Kraków, Proszowice, Miechów, Bochnia, Chrzanów

Media społecznościowe

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
K
M
M
klient marek małopolskie
2019-01-09 09:30:50
praca wykonana starannie i szybko .
R
W
Rafał, Wieliczka
2014-12-17 13:52:37
Z usług jestem bardzo zadowolony - wszystko odbyło się profesjonalnie, super sprzęt, w domu został porządek. Ceny wg mnie, stosowne do jakości usług.
K
klient
2014-06-27 13:01:10
Napisze krótko. Polecam!!
N
nieznany
2013-12-13 19:03:16
Wszystko sprawnie
M
Z
Marcin. Zabierzow
2013-12-11 11:55:32
Dziękuję za wyczyszczenie odpływu przy zlewie, co nie udało się panu, który był wcześniej. Profesjonalny sprzęt, szybko i czysto. Mogę w pełni polecić firmę Alwik innym klientom.
J
Jadwiga
2013-12-07 15:33:25
Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy, szybko, sprawnie i solidnie. Polecam wszystkim.
A
Agata
2013-11-23 20:25:57
Polecam, rzetelny i solidny wykonawca.

Słowa kluczowe

wuko,
wuko,