Porcel-Mk Sp. z o.o.

Polska porcelana na każdy stół

Porcelana i fajans
os. Złotego Wieku 19/20, 31-616 Kraków Mistrzejowice, małopolskie
(1 opinia) napisz opinię
Porcel-Mk Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Firma Porcel-Mk powstała w 2015 roku. Nasza siedziba znajduje się we Włosaniu, na terenie województwa małopolskiego. Zajmujemy się sprzedażą polskiej porcelany.
Produkty i usługi
F.H. "PORCEL MK" oferuje porcelanę stołową i galanterię porcelanową, wytwarzaną w oparciu o nowoczesne technologie w najlepszych polskich firmach: "Krzysztof", "Karolina", "Lubiana".

Bardzo dobrze radzimy sobie z duża konkurencją na rynku. Posiadamy wieloletnie tradycje. Z porcelaną zetknęliśmy się w roku 1980, pracując w fabrykach porcelany w średnim i wyższym dozorze technicznym przy produkcji porcelany. Zostaliśmy dystrybutorami najlepszej polskiej porcelany bo pragniemy, aby nasza firma kojarzyła się konsumentom z solidnym partnerem handlowym oraz z produktami dobrej marki.

W sprzedaży posiadamy wyroby w nowoczesnych dekoracjach wszkliwnych (z możliwością mycia w zmywarce) oraz wysoko przetworzone wyroby ze złotem i platyną. Poza tym sprzedajemy szkło, sztućce dla hoteli i gastronomii na zamówienie. Nasza oferta to: serwisy obiadowe i kawowe, garnitury do kawy, herbaty i kompotu, garnitury do ciasta, komplety talerzy, komplety dziecinne.

Strategicznym celem firmy jest nieustanna dbałość o jakość sprzedawanych wyrobów i zaspokojenie potrzeb klienta pod względem atrakcyjności i estetyki oferowanych dekoracji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
K
Anna Kraków
super jakości porcelana