Expo-Mont S.C. Grzegorz Bogusz,Piotr Bogusz

Stoiska targowe, zabudowy wystaw i targów, inne nietypowe konstrukcje na eventy

Organizacja i sprzęt dla targów i wystaw
ul. Powstańców 66, 31-670 Kraków Mistrzejowice, małopolskie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Expo-Mont S.C. Grzegorz Bogusz,Piotr Bogusz

Informacje

Opis działalności
W Firmie Expo-Mont zajmujemy się wsparciem w całym procesie od projektu stoiska, aż po jego montaż. Nasza siedziba znajduj się w Krakowie. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W przedsiębiorstwie Expo-Mont pracujemy nieustannie od 1996 roku. Lata doświadczenia pozwalają nam zapewnić możliwie najwyższą jakość obsługi. Posiadamy własne samochody dostawcze i przestrzeń magazynową.

Oferujemy wsparcie w całym procesie od projektu stoiska, aż po jego montaż. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta i pomoc w kontaktach z organizatorami targów.

Na przestrzeni lat zostaliśmy obdarzeni zaufaniem wielu znanych marek, takich jak np. Orlen OIL, Autodesk i Manitowoc. Regularnie budujemy stoiska na targach w całej Polsce, jak choćby na Targach Książki w Krakowie.

Stoiska indywidualne realizujemy zarówno przy użyciu sprawdzonych systemów wystawienniczych, jak i różnych materiałów niekonwencjonalnych takich jak drewno, metal, PCV i szkło. Każdorazowo wykonujemy autorski projekt stoiska uwzględniający specyfikę imprezy, warunki na miejscu i specjalne życzenia Wystawcy. Zapewniamy pełne wyposażenie stoiska w gotowe elementy takie jak meble (krzesła, stoliki) czy osprzęt sanitarny (zlewy, lodówki – AGD). Oferujemy również niestandardowe elementy w zabudowie – nietypowe podłogi (podesty, panele podłogowe, PCV), zaprojektowane przez Nas elementy jak lady, gabloty, ekspozycje, podwieszane sufity i inne.

Użyczamy własny sprzęt multimedialny do użytku na stoiskach (telewizory, nagłośnienie, nietypowe oświetlenie) wraz z okablowaniem i wstępną konfiguracją przy montażu.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń