Sinoma Krzysztof Oettingen

Gospodarka odpadami dla zdrowia Ziemi

Złom i surowce wtórne
ul. Brzeska 2, 31-998 Kraków Nowa Huta, małopolskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(5 opinii) napisz opinię
Sinoma Krzysztof Oettingen

Informacje

Opis działalności
Firma Sinoma prowadzona jest przez Krzysztofa Oettingena. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1994 roku w Krakowie. Proponujemy szereg usług związanych z gospodarką odpadami.
Produkty i usługi
Proponujemy szereg usług mających na celu odpowiednią gospodarkę odpadami i ich recykling. Nasze działania mają na celu utylizację i przetwórstwo, by maksymalnie zredukować ilość zalegających śmieci. Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, firmowych i instytucjonalnych z województwa małopolskiego.

Współpracujemy z wieloma branżami takimi, jak budownictwo, produkcja kosmetyków i leków, przemysł włókienniczy czy produkcja mebli. Zapewniamy bezpieczne kontenery, które dowozimy, odbieramy, opróżniamy i odwozimy.

Skupujemy i utylizujemy:

- makulaturę,
- elektrośmieci,
- tworzywa sztuczne,
- odpady poremontowe,
- złom,
- drewno,
- metale kolorowe,
- tekstylia.

Do naszych usług należy także niszczenie dokumentów, likwidacja archiwów oraz utylizacja śmieci niebezpiecznych, w tym również medycznych. Stale rozszerzamy swoją ofertę, dążymy do poszerzania rodzajów materiałów, które poddawać będzie można recyklingowi.

Dysponujemy zapleczem magazynowym i transportowym, rozwijamy sieć punktów w całym kraju. Nasze kontenery dostosowane są do potrzeb, dzięki wielu rodzajom gabarytów i zastosowań.

Zachęcamy do nawiązania współpracy z firmą Sinoma z Krakowa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
B
Bqitt
Przy rozbiórce starego domu nie wiedzieliśmy, w jaki sposób zutylizować azbest, wtedy firma Sinoma bardzo nam pomogła, polecam.
W
W.nenia
Firma jest dostępna dla nas praktycznie całą dobę, co znacznie ułatwia pracę na budowie. Polecam serdecznie.
J
Joha_nna
Współpracujemy z firmą Sinoma od wielu lat w kwestii utylizacji tworzyw sztucznych. Przedsiębiorstwo oferuje konkurencyjne ceny i sprawną obsługę, polecam.
K
Krzakuuu
Szybka i sprawna dostawa kontenerów, a także ich odbiór. Bezproblemowy kontakt ze zleceniobiorcą, czego chcieć więcej?
A
Apevi
Wysokie ceny skupu makulatury i złomu. Dodatkowym plusem jest zdecydowanie miła i kompetentna obsługa, zawsze chętna do pomocy w rozładunku. Polecam.